شرایط روزبرگ شدن در خدمت + مرخصی سربازان بومی و ساعات کاری

شرایط روزبرگ شدن در خدمت

روز برگ در سربازی چگونه است؟

با توجه به طول دوران سربازی و برای اینکه بتوانیم این مدت را به بهترین و آسان ترین شکل پشت سر بگذاریم نیاز است با قوانین نظام وظیفه آشنا شویم.

یکی از عمده ترین سوالات و دغدغه های مشمولین سربازی در بازه های زمانی مختلف درباره ی روز برگ شدن و به عبارتی کاهش مدت حضور در پادگان می باشد، که می تواند دوران 21 ماه سربازی را تسهیل کند. ما مشاوران آویژه در این مقاله سعی کردیم مطالبی را در حیطه شرایط روز برگی، مدت زمان خدمت افراد و مرخصی افراد روز برگ ارائه دهیم. روز برگ شدن زمانی دارای اهمیت می شود که مشمولان به زمانی برای رسیدن به کارهای شخصی نیاز دارند و حضور در پادگان مانع آن است. در این مقاله در خصوص موارد زیر بحث می کنیم:

روز برگ شدن چیست؟
شرایط روز برگ شدن
چطور به صورت بومی خدمت کنیم؟
مزایای روز برگی در خدمت سربازی
مرخصی سربازان روز برگ
من هم می توانم روز برگ شوم؟

اگر شما هم با سوالاتی از این قبیل روبرو شدید می توانید از این مقاله استفاده کنید.

⁉️روز برگ شدن چیست؟

روز برگ شدن در واقع به معنی ترک محل خدمتی بعد از پایان ساعات اداری می باشد. البته در بعضی یگان ها این مورد به صورت قطعی قابلیت اجرا ندارد و سربازان باید حداقل 2 روز در هفته در پادگان بمانند و برای پست و نگهبانی حاضر شوند.

باید بدانید که امروزه با توجه به تعداد پادگان ها در مراکز استان و همچنین لزوم حفاظت از مناطق مرزی و مشخص نبودن محل خدمتی در حین پست کردن دفترچه سربازی امکان تقسیم شما به هر استان و منطقه ای از کشور وجود دارد. (مرزی،عملیاتی،بد آب و هوا و…) که باعث دور شدن برخی سربازان از محل سکونت و انجام خدمت سربازی به صورت غیر بومی می شود.

نیاز است قبل از پست دفترچه و هرگونه اقدامی برای اعزام درباره شرایط روز برگ شدن و خدمت در محل سکونت اطلاعاتی کسب کنیم.

💢 قبل از هر چیزی باید این نکته را مد نظر قرار دهیم که *روز برگ شدن فقط شامل افراد بومی می شود و افراد غیر بومی در اکثریت مواقع نمی توانند به صورت روز برگ خدمت کنند*

تقسیم سربازان به ارگان های مختلف سراسر کشور با توجه به محل سکونت،مدرک تحصیلی و اعلام نیاز ارگان ها صورت می گیرد بنابراین تضمین نمی شود که شما در حالت عادی به صورت بومی خدمت کنید. مگر اینکه طبق جدول زیر درخواست خود را ارائه دهید.

مرخصی سربازان بومی و ساعات کاری

چطور به صورت بومی خدمت کنیم؟

1– از طریق پذیرش ارگان ها(سپاه،ارتش،نیروی انتظامی)
2– با درخواست امریه به شرکت ها یا وزارتخانه های زیر نظر شرایط خدمت در شهر محل سکونت خود را به آسانی فراهم کنیم.

این مقاله را حتما بخوانید: بهترین زمان پست دفترچه سربازی

🔰 شرایط روز برگ شدن چیست؟

روز برگ شدن به معنای انجام سربازی در ساعات اداری می باشد، یعنی سربازان بومی می توانند بعد از پایان ساعت اداری از پادگان خارج شده و تا 6 صبح روز بعد در اختیار خود و خانواده باشند.

از اصلی ترین شرایط روز برگ شدن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- در اکثر مواقع افرادی که به صورت بومی خدمت می کنند جزو اصلی ترین گروه هدف روزبرگی می باشند.
2- افراد متاهل می توانند در محل سکونت همسر به صورت روز برگ در ساعات اداری که 8 ساعت می باشد به فعالیت بپردازند.
3- سربازان امریه که به 2 حالت وزارتخانه ای و زیرنظر شرکت های دانش بنیان مشغول فعالیت اند شامل این شرایط می شوند.
4- سربازانی که تحت عنوان کادر عقیدتی در پادگان ها فعالیت دارند.(پذیرش در کادر عقیدتی نیاز به سهمیه دارد)
5- سربازانی که معاف از خدمات رزمی هستند می توانند در شهر محل زندگی خود خدمت کنند.
6-افرادی که تنها فرزند ذکور خانواده هستند.
7- کسانی که زیر مجموعه نهادهای حمایتی(سازمان بهزیستی یا کمیته امداد امام خمینی) می باشند نیز می توانند از این موقعیت استفاده کنند.

نکته قابل توجه:

معمولا از بین 3 ارگان متفاوت نیروهای مسلح که شامل سپاه، ارتش و نیروی انتظامی می شود؛نیروی انتظامی به دلیل مسئولیتی که در حیطه حفاظت از امنیت و تمامیت ارضی کشورعهده دار است امکان روز برگ کردن سربازان را ندارد و تمام سربازان این ارگان که در مناطق مختلف خدمت می کنند باید طبق شیفت مشخصی سر محل خدمتی حاضر باشند.

البته که روز برگ شدن در سپاه و ارتش هیچ مانعی ندارد و افراد بومی می توانند همچنان از این فرصت استفاده کنند.

برای اطلاع از مقررات کاهش خدمت سربازی حتما این مقاله را بخوانید: کسری خدمت سربازی

روز برگ شدن چیست؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مدارک روز برگ شدن سربازی

برای ثبت درخواست روز برگ شدن در پادگان محل خدمت نیاز به مدارک هویتی،سهمیه ای و تحصیلی دارید. برای سهولت شما لیست مدارک در این مقاله آورده شده است.

اصل و روگرفت از تمام صفحات شناسنامه
اصل و روگرفت از کارت ملی هوشمند به صورت پشت و رو
ارائه عقدنامه(در صورت تاهل)
ارائه اجاره نامه یا سند مالکیت به همراه کد پستی برای ثبت محل سکونت
ارائه گواهی از کمیته امداد امام خمینی یا سازمان بهزیستی(صرفا برای افراد تحت پوشش)
مدارک مستند از ایثارگری یا جانبازی پدر شامل کارت ایثار یا کارت جانبازی(در صورت وجود)
1 قطعه عکس 3 در 4 زمینه سفید از مشمول
گواهی آخرین مدرک تحصیلی

مرخصی سربازان روز برگ

در حال حاضر یکی از اهداف سازمان وظیفه عمومی در خصوص تقسیم شدن افراد حتی الامکان در محل سکونت و گذراندن دوران سربازی تحت عنوان سربازان بومی است و اقدامات در این مورد در حال انجام است. ولی بر حسب اینکه در کل مناطق کشور پادگان های نظامی مستقر نیست و همچنین نیروهای آماده به اعزام بر اساس ظرفیت به یگان ها و پادگان ها معرفی می شوند باید دقت کرد که ساعات حضور در پادگان فرمول خاصی ندارد و بسته به شرایط متفاوت است.

نحوه اخذ مرخصی سربازان بر اساس شرایط آب و هوایی هر پادگان و البته محل سکونت سرباز مشخص می شود.

با توجه به آخرین اصلاحیه های سازمان وظیفه عمومی، آیین نامه مرخصی سربازان وظیفه طبق جدول زیر محاسبه می شود.

12الی 30روز در سال1 الی 2روز در هر ماهسربازان مناطق عادی
30الی 40 روز در سال2الی 3 روز در هر ماهسربازان مناطق محروم و بدآب و هوا

میزان مرخصی افراد وابسته به مجرد یا متاهل بودن، بومی یا غیر بومی بودن، محل خدمتی که از نظر شرایط رفاهی و آب و هوا در چه دسته ای قرار دارد و…است که توسط یگان محل خدمت سرباز مشخص می شود و سربازان می توانند از مرخصی های درون شهری، استحقاقی یا استعلاجی خود استفاده کنند.

نکته ای که راجب سربازان روز برگ و مرخصی آنها متمایز است بحث خروج هر روزه آنان می باشد که سربازان می توانند طی ساعات 16 الی 18 بعدازظهر تا 6 صبح روز بعد را با تایید فرمانده و امضای برگه ی ساعات ورود و خروج بیرون از پادگان سپری کنند.

آیا از قوانین جدید معافیت های تحصیلی اطلاع دارید؟ حتما این مقاله را بخوانید: معافیت تحصیلی

نحوه ی دریافت مرخصی روزبرگ

میزان مرخصی و نحوه ثبت مرخصی در پادگان یکی از سوالات پر تکرار بخصوص برای مشمولین آماده به خدمت می باشد. مرخصی برای افراد روز برگ که شامل افراد متاهل، کادر عقیدتی، سربازان بومی، تک فرزند ذکور و…می شود بدین صورت است که بعد از پایان ساعت اداری هرروز که تقریبا معادل 8 ساعت می باشد شما به عنوان سرباز بومی که در محل سکونت خدمت می کنید می توانید با مراجعه به قسمت منابع انسانی پادگان یا منشی فرمانده گردان یا گروهان درخواست مرخصی را به صورت روز برگ تحویل دهید و بعد از امضای مرخصی، تا 6صبح روز بعد بیرون از پادگان باشید.

مدارک روز برگ شدن سربازی

مزایای روز برگ شدن

هر یک از قوانین و شرایط نظام وظیفه با توجه به تبصره ها و قابلیت اجرایی آن دارای یک سری مزایا و معایب هستند،طرح روزبرگ شدن که با هدف تسهیل در خدمت وظیفه عمومی طراحی شده است نیز از این قاعده مستثنی نیست.لذا در جدول زیر تعدادی از مزایای این طرح را آورده ایم:

مزایای روز برگ شدن

تقسیم سربازان در شهر محل سکونت و انجام خدمت به صورت بومی
آزاد بودن وقت سربازان بعد از ساعت اداری و استفاده مفید از زمان
ایجاد فرصتی برای پیشرفت سربازان در حیطه های تحصیلی، مهارتی و شغلی
جلوگیری از فرسودگی سربازان در حین خدمت و بالارفتن بهره وری سربازان

من هم می توانم روزبرگ شوم؟

خیلی از مشمولین و یا سربازان در حال خدمت که به تازگی با قانون روز برگ شدن آشنا شده اند سوال مشابهی دارند، اگر شما نیز دارای یکی از شرایط یا تمام شرایط روز برگ شدن هستید و قصد اعزام به خدمت دارید می توانید بعد از مشورت با مشاوره نظام وظیفه آویژه از امتیاز روز برگی استفاده کنید و ضمنا از تبصره های این قانون نیز باخبر شوید.

سخنی از مشاوران آویژه

با توجه به قوانین و محدودیت های قانونی و قضایی مشمولین غایب،پشت سر گذاشتن خدمت وظیفه عمومی امری انکار نشدنی است. مسئله دارای اهمیت این است که چگونه این دوران را بگذرانیم تا دوران 21 ماه خدمت وظیفه عمومی در بهترین شرایط سپری شود. روز برگ شدن تنها یک وجه از شرایط تسهیلی خدمت وظیفه عمومی بود که سعی کردیم به صورت واضح چگونگی استفاده ا ز این امتیاز را شرح دهیم.

تمامی قوانین نظام وظیفه دارای تبصره و استثنا می باشند لذا مهم است بعد از آگاهی از تبصره ها و مشورت با مشاوران نسبت به هر موضوعی دست به عمل بزنید.

به حالت کلی افراد بومی می توانند از امتیاز روز برگی استفاده کنند و بعد از پایان ساعت اداری با هماهنگی فرمانده از پادگان خارج شده و تا 6 صبح روز بعد در اختیار خود باشند.روز برگ شدن برای افراد متاهل،بومی،سربازان امریه،کادر عقیدتی پادگان و افراد تحت پوشش سازمان های حمایتی درصد بالایی دارد و باقی افراد به نسبت تعداد سرباز،جذب نیرو،مدرک تحصیلی و دیگر آپشن ها به ترتیب بررسی می شوند.

سوالات متداول

علامت سوالروز برگ شدن چیست؟

روز برگ شدن در واقع به معنی ترک محل خدمتی بعد از پایان ساعات اداری می باشد.البته در بعضی یگان ها این مورد به صورت قطعی قابلیت اجرا ندارد و سربازان باید حداقل 2 روز در هفته در پادگان بمانند و برای پست و نگهبانی حاضر شوند.

علامت سوالشرایط روز برگی در خدمت سربازی چیست؟

یکی از اصلی ترین شرایط برای روز برگ شدن بومی بودن سربازان می باشد.شرایط دیگر مانند تاهل، عضویت در سازمان های حمایتی،پذیرش سربازی به صورت امریه،پذیرش به عنوان کادر عقیدتی پادگان و تک فرزند بودن نیز در روز برگ شدن موثر است.

علامت سوالمزایای روز برگ شدن چیست؟

از مزایای روز برگ شدن در سربازی می توانیم به تقسیم سربازان در شهر محل سکونت و کنار خانواده بودن اشاره کنیم.همچنین ایجاد فرصتی برای پیشرفت سربازان در حیطه های شغلی،تحصیلی و مهارتی نیز از مزیت های این قانون محسوب می شود. کما اینکه برای افرادی که متاهل هستند و نیاز دارند زمانی را به خود و خانواده اختصاص دهند روز برگ شدن یک برگ برنده می باشد.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

شرایط روزبرگ شدن در خدمت + مرخصی سربازان بومی و ساعات کاری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 30 نظر:
 1. سلام من 32سال سن دارم ومتاهل هستم دارای 3فرزند..در زاهدان خدمت چند ماه است اگ دفترچه پست کنم چندماه خدمت میرم

  1. سلام شما با 3 فرزند بالای 30 سال میتوانید معافیت درافت کنید.

 2. سلام من سرباز بومی هستم وخدماتی اما فرمانده روزبرگم نمیکنه آیا این کارش قانونیه؟

  1. سلام بله قانونی است در صورت تاهل امتیاز روزبرگ را دریافت میکنید.

   1. آخه من گروه ب هستم ومشکل اعصاب روان دارم بهشون گفتم ولی قبول نمیکنن

 3. سلام بنده لیسانس علوم تربیتی هستم و متأهل هستم
  میخام برم سربازی
  ی سوال داشتم لطفا ت رو خدا جواب بدین بهم
  آیا چنین چیزی هست یا امکان داره
  ک من ک برم سربازی
  آیا میتونم مثل کارمندا یعنی از 6 صبح برم سر خدمتم تا 2 بعدازظهر بمونم
  و بعدازظهر برگردم خونه زندگیم ؟
  مثلا صبح ها تا ظهر برم سرخدمتم
  بعدازظهر و شب خونم‌ باشم ؟
  امکانش هست آیا
  شرایطش چیه ت رو خدا بگین

  1. سلام تحت شرایط خاصی میتوانید درخواست بدهید و روزبرگ باشید.

 4. سلام

  با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) هم میشه از شرایط مرخصی روزبرگ استفاده کرد؟

 5. زمان استراحت در پادگان میشه از خارج شد و زمان خواب برگشت

 6. سلام من اهل رشتم و تهران توی ارتشم ۶ ماه مونده تا خدمتم تموم شه اما به جای دیگه داخل خوده تهران انتقالم دادن سوالم اینه که ایا میتونم روز برگ شم؟

 7. سلام.من دفترچمو از زنجان پست کردم منزل پدر هم زنجانه ولی در استان البرز منزل دارم…و خدمتم در تهرانه فاصله خدمتم هم ۶۰ کیلومتره آیا بومی محسوب میشه؟یا بومی

  1. غیر بومی محسوب میشوید و در صورتی که فاصله محل سکونت بیشتر از 35 کیلومتر باشد غیر بومی محسوب می شوید وظیفه غیربومی در مناطق عادی ۲۱ ماه، در مناطق غیر درگیر، عملیاتی، محروم و بد آب و هوا ۱۸ ماه و مناطق امنیتی درگیر ۱۷ ماه است

   1. سلام من فوق دیپلم دارم متاهل هستم میتونم تو ارتش روز برگ باشم؟

    1. سلام و عرض ادب، خانم حاجی محمدی هستم. در قانون نظام وظیفه عنوان شده افراد متاهل در محل سکونت همسر خود به صورت روزبرگ فعالیت کنند، اما بستگی به یگان خدمتی، ماه اعزام و ….ممکن است تغییراتی اعمال شود.

 8. سلام بنده در پادگان محل سکونت خود یا شهر خود خدمت میکنم و فوق لیسانس دارم، سوالم اینکه بنده روز برگ می شوم یا خیر؟ با تشکر

 9. والا ما رو هر روز ۱۲ ساعت بکار میگیرن حرفی هم بزنیم میگن سرباز ۲۴ ساعت در اختیاره

 10. سلام بنده متاهل داری دو فرزند هستم افتادم دریگان امداد ازساعت ۶ونیم صبح تا ۸ شب یگان هستم وبه کارهای خانوادم نمیرسم ۸ ساعت نیست مگر سربازان متاهل سربازی انها

 11. سلام من۳۲سالمه ۳فرزنددارم سال ۸۹یا۹۰چهارماه خدمت کردم ودیگه نرفتم اونموقه مجردبودم و۳۷۰۰۰میدادن الان میخوام برم حقوق بهم میدن وآیاکسری دارم؟

  1. سلام با ۳ فرزند بدون محدودیت سنی معافیت تعلق میگیرد

 12. سلام و عرض ادب و خسته نباشید
  آقا این قانون چرت رو کی گذاشته بنده سرباز نیرو انتظامی ام فاصلم تا خونم دو دقیقس 24 ماه خدمت کنم ولی روز برگ نیستم 45 توقف میزنم کمتر از ۱۰ روز میرم مرخصی اما اونی که غیر بومیه ۱۸ ماه خدمته و واسه توقف ۴۵ روز ، ۱۵ روز به مرخصی الان دقیقا چه فایده ای داشته افتادن من به شهر خودم جز فشار روحی روانی و دلتنگی ؟

 13. سلام.
  با توجه به اینکه به جز سربازان اداری و پاسداران و قراولان، معمولا باقی سربازان یا ۸-۱۶ خدمت میکنند یا ۱۲-۱۲، که ۱۲-۱۲دیگه نهایت تایمیه که در ۲۴ ساعت باید خدمت کرد، آیا اگه فرمانده یگان از کسی که ۱۲ ساعت در طول ۲۴ ساعت خدمت کرده بخواد که به عنوان مثال ۳ ساعت هم در پست دیگه ای خدمت کنه و اگه فرد مادون سرباز بزنه مصداق لغو دستوره؟
  البته بخواد که نه دستور باشه
  با توجه به اینکه تعداد ساعتی که پستی باید نصف استراحت باشه اگه فک نکنم قانونا اینجوری باشه؟

  1. برای یررسی دقیق تر با مشاورین آویژه تماس حاصل فرمایید

 14. سلام من فوق لیسانس دارم ستوان سوم هستم در نیروی انتظامی مشغول خدمتم متاسفانه به بدترین شکل ممکن خدمت میکنم و فقط اسم بومی و داریم خدمت ما ۴روز در یگان یک روز مرخصی واقعا برای قانون متاسفم

 15. سلام
  من با نظر شورای پزشکی اعصاب و روان معاف از رزم و هرگونه نگهبانی و حمل اسلحه و خدمت در نزدیک ترین پادگان به محل زندگی هستم. دوبار با درخواست خودم در بیمارستان ۵۰۵ ارتش بستری بودم بعد از گذشت ۱۲.۵ ماه فرمانده پادگان با در نظر گرفتن شرایط بد من برای ادامه خدمت من انجام یکسری پروژه های تحقیقاتی بدون نیاز در پادگان در نظر گرفته و به فرمانده یگان من دستور شفاهی انجام این کار رو داد، بعد از انجام اولین پروژه به مدت یک ماه فرمانده من پروژه دیگری برای من نفرستاد و بعد از چند ماه و قطع شدن بیمه و حقوق من به پادگان مراجعه کردم که به من گفتن برات فرار زدن از همون اول من هم فورا درخاست ملاقات با فرمانده کل رو دادم که چندین بار عقب انداختن تا حدی که چند ماه طول کشید الان بعد از ۱۰ماه فرمانده کل به من میگه همچین پروژه ای غیر قانونی هست،تو فرار کردی،باید برای تعیین و تکلیف خدمتیت دوباره به بیمارستان مراجعه کنی و ما کمک می کنیم کارت معافیت بگیری!بعد از اعتراض من ایشون منو تحدید کرد و گفتند که بعلت مدتی که نبودی باید به بیمارستان مراجعه کنی تا تمام بیماری هات و نظر کمیسیون پزشکی بروز رسانی بشه!!!وگرنه ما هیچکدوم رو در نظر نمیگیریم و باهات مثل سرباز معمولی برخورد می کنیم نگهبانی و فعالیت های مختلف هم باید انجام بدی و روز برگ بودنت هم ازت می گیریم!آیا ایشون حق چنین کار هایی رو دارن؟!!

 16. سلام وخسته نباشین میخواستم بدونم ما که بومی هستیم چرا باید ۲۴ ماه خدمتد کنیم موقع که نه روز برگیم نه مرخصی خوبی میرم اما غیر بومی ها هفتی ۲ بار شبانه ۲۴ ساعت میرن اونم اونا ۲۱ ماه خدمتن واقعا واس بومی ها ارزش نمی زارن

 17. سلام. سربازی که متاهل است و ستوان سوم می باشد و در قسمت اداری کار میکند آیا این سرباز هم باید پست بدهد یا خیر؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/29

شنبه

1403/4/30

یکشنبه

1403/4/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید