اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

چنانچه منتظر نتایج ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد هستید، باید توجه داشته باشید که زمان اعلام نتایج به اتمام نرسد، تا فرآیند ثبت نام خود را تکمیل نمایید؛ بیشتر داوطلبان از زمان اعلام نتایج آن اطلاعی ندارند.

در این مقاله از آویژه، ما زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را برای شما داوطلبان ارائه داده ایم. با آویژه همراه باشید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد

امروزه ادامه تحصیل در اکثر رشته های دانشگاهی بدون شرکت در آزمون کنکور، برای دانشجویان امکان پذیر است. دانشجویان قادرند بدون آنکه در آزمون کنکور شرکت داشته باشند، بتوانند در بیشتر دانشگاه ها با سطح های گوناگون تحصیلات خود را ادامه دهند.

ورود به دانشگاه بر پایه سابقه های تحصیلی، یکی از مناسب ترین فرصت ها برای دانشجویانی می باشد که قصد ورود به دانشگاه بدون شرکت در آزمون کنکور را دارند.

لازم به ذکر است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه (بر اساس سوابق تحصیلی)، در دو نیمسال تحصیلی یعنی مهر و بهمن ماه آغاز شده و دانشجویان می توانند با اطلاع از شرایط و مدارک لازم، برای ثبت نام اقدام نمایند.

در ادامه به اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می پردازیم.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در ۲ نیمسال تحصیلی یعنی مهر و بهمن ماه می‌ باشد. داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که بر اساس سال های پیشین، طبق معمول نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بعد از چند روز پایان ثبت نام، اعلام می شود.

در نتیجه هنگامی که دانشجویان در مهر ماه یا  بهمن ماه به ثبت نام اقدام کرده باشند، لازم است بین سه الی هفت روز بعد از  این که زمان ثبت نام و انتخاب رشته به اتمام رسید، وارد سایت دانشگاه آزاد شوند و از نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد که اعلام شده است، مطلع شوند.

لازم به ذکر است بدانید زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه از اواخر شهریور شروع شده و تا اواخر مهر ادامه دارد. و در بهمن ماه از اواخر دی شروع می شود و تا اواخر بهمن ماه ادامه دارد.

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه در ادامه مقاله شرح داده شده است.

در حالتی که در رشته محل هایی ثبت نام نوبت اول خالی مانده، اگر ظرفیت ارائه شده بیش از تعداد ثبت نام کنندگان باشد، کلیه ثبت نام کنندگان پذیرفته می شوند به همین دلیل اعلام نتایجی نخواهیم داشت و اگرچه ظرفیت قبولی ارائه شده محدود و آن رشته محل تقاضا کننده بیشتری داشته باشد، ثبت نام کنندگان با ملاک معدل مقطع پیشین مورد سنجش قرار می گیرند و اسامی پذیرفته شده توسط دانشگاه آزاد اعلام می شود.

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای انجام این کار فقط کافی است با استفاده از یکی از مرورگرهای گوشی یا سیستم خود وارد سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net وارد شوید.

صفحه ای برای شما باز خواهد شد که مقطع های مختلف از جمله کارشناسی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته برای شما به نمایش در می آید. در این قسمت دانشجویان می بایست بر اساس مقطع خود یکی از مقاطع ثبت شده را انتخاب کنند.

در مرحله بعد داوطلبان باید با استفاده از کد ملی، شماره شناسنامه و سال تولد وارد سامانه شده و نتیجه ثبت نام را مشاهده کنند. تمامی موارد ذکر شده در یک قسمت نارنجی رنگ قرار دارند. البته لازم است کد امنیتی را وارد کرده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

نحوه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بعد از مشاهده نتایج

تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در ۲ گروه دسته رشته های غیرپزشکی و پزشکی خلاصه می شود که خود رشته های پزشکی نیز دارای رشته های پیراپزشکی هست که در بین رشته های دانشگاه آزاد تعدادی از آنها با پذیرش بر پایه سوابق تحصیلی بوده و بدون کنکور، و مابقی بر پایه کنکور می باشند.

لازم به ذکر است تمامی دانشجویانی که در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند، می توانند جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net وارد شده و از نتایج مطلع شوند.

دانشجویانی که واجد شرایط مشخص شده  می باشند و همچنین از سوابق تحصیلی لازم نیز برخوردار می باشند، تمامی رشته‌ها در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، برای آن ها قابل انتخاب است.

ولیکن تمامی رشته های پیراپزشکی و پزشکی دانشگاه آزاد که می‌بایست برای انتخاب کردنشان در آزمون دانشگاه آزاد شرکت کرد، هیچ امکانی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ندارند.

رشته‌های مهندسی مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع
رشته های زبان های خارجی زبان و ادبیات انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی، مترجمی زبان فرانسه، مترجمی زبان آلمانی و زبان ایتالیایی
رشته‌های علوم انسانی مشاوره، حقوق، روانشناسی، گرایش های مدیریت و حسابداری
رشته‌های هنری سینما، عکاسی، کارگردانی و موسیقی، ارتباط تصویری، بازیگری، طراحی لباس، طراحی صنعتی
رشته های علوم تجربی زیست شناسی، شیمی، مهندسی کشاورزی و شیلات، زیست سلولی مولکولی، میکروبیولوژی، مهندسی صنایع غذایی، شیمی کاربردی، گیاه پزشکی
رشته های پزشکی دکتری پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دامپزشکی
رشته های پیراپزشکی پرستاری، مامایی، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، هوشبری، علوم تغذیه، علوم آزمایشگاهی و بهداشت

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بعد از مشاهده نتایج

نتیجه گیری

اکثریت دانشجویان از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ااطلاعی ندارند. ما در این مقاله از آویژه زمان اعلام نتایج و نحوه مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را برای شما ارائه دادیم.

اگر هنوز سوالی در ذهن دارید که پاسخی برای آن نیافته اید، پیشنهاد می کنیم با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید و از خدمات مشاوره تخصصی تحصیلی آویژه استفاده کنید. مشاوران ما در آویژه با بیش از چندین سال سابقه مشاوره، آماده یاری رسانی به شما هستند.

سوالات متداول

سوال علامتنتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، چه زمانی اعلام می شود؟

در دو نیمسال تحصیلی یعنی مهر ماه و بهمن ماه

سوال علامتنتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از کجا قابل مشاهده است؟

در سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org قابل مشاهده است.

سوال علامترشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟

رشته های علوم تجربی و انسانی، مهندسی، هنری، زبان های خارجی، پزشکی و پیراپزشکی.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1402/1/12

یکشنبه

1402/1/13

دوشنبه

1402/1/14

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید