بسیج فعال چیست؟(تمدید کارت بسیج فعال)

بسیج فعال چیست؟(تمدید کارت بسیج فعال)

بسیج فعال یکی از انواع بسیج است که مزایای بسیار خوبی را چه برای آقایان و چه برای خانم ها به همراه دارد. شما می توانید با انجام فعالیت مستمر در پایگاه های بسیج کارت بسیج فعال را دریافت کنید.

در این مقاله ابتدا شما را با سازمان بسیج آشنا می کنیم و بعد از آن در مورد شرایط و مزایای داشتن کارت بسیج فعال و مشاوره نظام وظیفه صحبت می کنیم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه بسیج فعال چیست؟(تمدید کارت بسیج فعال) با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

بسیج چگونه سازمانی می باشد؟

جرقه شکل گیری بسیج برای اولین بار در زمان جنگ تحمیلی زده شد، در آن زمان به افرادی که به صورت داوطلب آماده اعزام به خدمت می شدند عنوان بسیجی داده شد. مسئولیت اعزام این داوطلبان به جبهه  به عهده سپاه پاسداران بود. بنابراین این سازمان زیر نظر سپاه فعالیت می کند.

چندی  از جنگ نگذشته بود که امام خمینی( ره) در طی سخنرانی ای بسیج را لشکر مخلص خدا خواند. این سخن امام بسیار تاثیر پذیر بود که سپاه تصمیم گرفت تا استفاده از عنوان بسیج را فراتر از داوطلبان جبهه ببرد و سازمانی را با همین نام تشکیل دهد. بنابراین این سازمان در ۵ آذر ماه سال ۱۳۵۸ با پیشنهاد سپاه و به دستور امام خمینی شکل گرفت و در سال ۱۳۵۹ نیز توسط مجلس به رسمیت شناخته شد. در زمان جنگ بسیج فقط بر روی اعزام نیرو به جبهه ها متمرکز بود اما با پایان جنگ فعالیت های این سازمان گسترده شد و به شکلی در آمد که امروزه شاهد آن هستیم و تقریبا می توان گفت به یکی از نقاط قوت نظام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است. نیروهایی که در این سازمان فعالیت می کنند به ۴ دسته تقسیم می شوند:

 • بسیج عادی: به آن دسته از افرادی گفته می شود که به تازگی در بسیج ثبت نام می کنند
 • بسیج فعال: کسانی هستند که به طور جدی تر در بسیج فعالیت می کنند
 • بسیج ویژه یا پاسداران افتخاری: افرادی هستند که واجد شرایط یک پاسدار هستند و آموزش های بیشتری دیده اند
 • بسیج کادر: بسیجیان فعالی هستند که با تایید فرمانده ها دارای پستی در پایگاه بسیج می باشند

در این مقاله ما می خواهیم بسیج فعال را به شما معرفی کنیم.


بیشتر بخوانید: نحوه محاسبه کسری خدمت بسیج | میزان کسری بسیج 


چگونه کارت بسیج فعال بگیریم؟

امروزه گرفتن کارت بسیج فعال نسبت به قبل بسیار ساده تر شده است و شما می توانید در طی مدت کوتاهی کارت بسیج فعال خود را دریافت کنید.

در گذشته اگر قصد داشتید که کارت بسیج فعال را بگیرید باید حتما به مدت ۶ ماه عضو عادی بسیج می بودید و سپس با گذراندن دوره میدان تیر و شرکت در حلقه های صالحین موفق به دریافت کارت بسیج فعال می شدید. اما با توجه به تغییر قوانین مربوط به بسیج فعال امروزه برای نیاز به سپری کردن ۶ ماه برای تبدیل شدن به بسیج فعال نیست و تبدیل عضویت شما از عادی به فعال تا حد زیادی بستگی به نظر فرمانده شما در پایگاه بسیج دارد.

یعنی اگر فرمانده صلاح بداند می تواند در مدت کوتاهی شما را برای اخذ کارت بسیج فعال واجد شرایط کند اما هنوز هم نیاز است تا دوره میدان تیر و حلقه های صالحین را سپری کنید. البته دقت داشته باشید که برای گرفتن کارت بسیج فعال شرایط سنی وجود دارد و شما باید حداقل ۱۵ سال سن داشته باشید در غیر این صورت فقط می توانید عضو عادی بسیج باشید.

به طور خلاصه اگر بخواهیم مراحل دریافت کارت بسیج فعال را توضیح دهیم، ترتیب آن بدین شرح است:

 • ابتدا باید به عضویت عادی بسیج در بیایید
 • سپس باید در حلقه های صالحین شرکت فعال و مستمر داشته باشید
 • در صورت صلاح دید فرمانده پایگاه خود برای تبدیل عضویت شما از عادی به فعال به میدان تیر فرستاده می شوید
 • پس از گذراندن آموزش های لازم گواهی دوره مقدماتی بسیج به شما اعطا می گردد
 • پس از آن در صورت تایید مسئول حفاظت پایگاه به عنوان عضو فعال شناخته خواهید شد.

دقت داشته باشید تایید صلاحیت شما توسط فرمانده پایگاه به وسیله فرمی انجام می شود که استعلام حفاظتی نام دارد. که در آن شما به طور کامل باید مشخصات خود را وارد کنید.


بیشتر بخوانید: خدمت سربازی در سپاه چگونه است؟


مزایا عضویت بسیج فعال

بسیجی بودن به خودی خود یک مزیت محسوب می شود زیرا شما با عضویت در بسیج شانس فعالیت کردن در یک سازمان مردم نهاد در کنار افرادی دلسوز را بدست می آورید. با تبدیل شدن عضویت شما از عادی به فعال میزان امتیازات شما به عنوان یک بسیجی افزایش پیدا می کند که آن ها را در این قسمت برا شما شرح می دهیم:

 • گذراندن دوره های کاربردی:

از وقتی که وارد بسیج می شوید و زمانی که به عضویت فعال بسیج در می آیید برای شما دوره های متعددی در زمینه های مختلف برگزار می شود که می توانید از هر نظر پیشرفت کنید. به عنوان مثال دوره میدان تیر یکی از آموزش های نظامی است که در طی یک روز برگزار می شود و شما با مفاهیم نظامی آشنا می شوید. علاوه بر مهارت های نظامی بر روی مهارت های اجتماعی، تحصیلی و فردی شما هم برنامه ریزی هایی انجام می شود و کارگاه هایی در این مورد برگزار می شود.

 • بیمه بشیر:

در چند سال اخیر سازمان بسیج مستضعفین برای اعضای فعال بسیج بیمه ای را تحت عنوان بیمه بشیر در نظر گرفته است . این بیمه برای کسانی که حداقل به مدت ۲ سال سابقه عضویت فعال بسیج را دارند تعلق می گیرد و خدمات درمانی را در مراکز درمانی تحت قرارداد با بسیج ارائه می دهد.

 • استفاده از دوره تکمیلی:

فقط افرادی که دارای کارت بسیج فعال هستند می توانند برای گذراندن دوره تکمیلی بسیج درخواست بدهند.( دوره تکمیلی بسیج دوره ای شبیه به آموزش نظامی خدمت می باشد ولی به مراتب از آن آسان تر می باشد)

 • کسری خدمت سربازی:

با عضویت در بسیج به صورت فعال می توانید حداکثر تا ۶ ماه کسری خدمت سربازی دریافت کنید. به عبارتی کسری خدمت از طریق بسیج فعال ساده ترین نوع دریافت کسری خدمت می باشد که برای تمامی افراد در دسترس است. برای این که بتوانید ۶ ماه کسری خدمت را دریافت کنید باید به مدت ۶ سال سابقه بسیجی فعال داشته باشید.

 • استفاده از امکانات رفاهی که برای بسیجیان فراهم شده است: سازمان بسیج با برخی از مکان های تفریحی مانند استخر ها و سینما ها و یا برخی از مکان های اقامتی قرارداد هایی را امضا کرده است که طی آن ها به بسیجیان تخفیفات قابل توجهی داده می شود.

نظام وظیفه

آیا داشتن سابقه بسیج فعال در پذیرش دانشگاه موثر است؟

در سال های قبل افرادی که دارای کارت بسیج فعال بوده اند ۱۰ درصد سهمیه پذیرش برای دانشگاه آزاد داشته اند اما متاسفانه با تغییر این قانون این سهمیه حذف شده است و به ایثارگران اختصاص داده شده است. بنابراین برخلاف صحبت بسیاری از افراد امروزه قانونی مبتنی بر اختصاص سهمیه به افرادی که عضو فعال بسیج هستند وجود ندارد.

دقت داشته باشید که در هیچ زمانی داشتن کارت بسیج فعال در پذیرش دانشگاه های دولتی نقشی نداشته است.


بیشتر بخوانید: نحوه دریافت امریه سربازی سپاه


تمدید کارت بسیج فعال

در ابتدا برای این که بتوانید کارت بسیج فعال دریافت کنید ملزم هستید در پایگاه بسیج فعالیت کنید و در برنامه های مختلف شرکت کنید. اما باید این نکته را بدانید که پس از دریافت کارت بسیج فعال به این گونه نمی باشد که بدون هیچ کاری عضویت فعال شما تمدید شود. بلکه برای این که سابقه بسیج فعل شما زیاد شود باید به طور مستمر فعالیت داشته باشید. برای این که عضویت فعال بسیج شما باطل نشود( در بسیج از اصطلاح راکد شدن استفاده می شود) بایستی حداقل در هفته به مدت ۶ ساعت در پایگاه بسیج فعالیت داشته باشید.

کارت های بسیج فعال با استفاده از برچسب هایی و به مدت ۲ سال تمدید می شوند. البته ملاک اصلی میزان فعالیت شما کارت شما نمی باشد بلکه میزان سابقه شما در سامانه” ناب” می باشد که مخصوص سازمان بسیج است.

در آخر باید بگویم که علاوه بر مواردی که به عنوان مزیت در بسیج ذکر شد، تعالی شخصیتی مهم ترین مزیت و دلیل برای عضویت در بسیج می تواند باشد. زیرا همانطور که گفته شد علاوه بر فعالیت های نظامی، فعالیت های عمده ای در زمینه های فرهنگی برای افراد صورت می گیرد.

تمدید کارت بسیج فعال

خدمات مشاوره نظام وظیفه آویژه

یکی از بزرگترین مراحل زندگی هر ‍‍‍پسر ایرانی خدمت سربازی است و در صورتی که مشکلی در وضعیت نظام وظیفه شما وجود داشته باشد از بسیاری از خدمات اجتماعی همانند استخدام به هر صورت، اجازه خروج از کشور، دریافت هر گونه وام، دریافت مدرک تحصیلی و … محروم خواهید شد. بنابراین بسیار اهمیت دارد تا اطلاع دقیقی از تمامی موارد مربوط به نظام وظیفه داشته باشید.

مرکز مشاوره آویژه توسط کادری مجرب می توایند به شما بدون نیاز به مراجعه حضوری خدمات مشاوره نظام وظیفه ارائه دهد. مشاورین ما نیاز شما را در موارد زیر که از اصلی ترین موضوعات مربوط به نظام وظیفه هستند برطرف می کنند:

 • امریه سربازی:

اگر دارای تحصیلات عالی باشید ما به شما در ‍پیدا کردن سازمانی متناسب با رشته و مقطع تحصیلی شما که بتوانید با دریافت امریه سربازی آن خدمت خود را به آسان ترین شکل ممکن بگذرانید کمک می کنیم.

 • معافیت خدمت سربازی:

در قوانین سازمان نظام وظیفه راه های متعددی برای بهره مندی از معافیت خدمت سربازی وجود دارد. ما با بررسی شرایطتان به شما خواهیم گفت که آیا شامل یکی از انواع معافیت خواهید شد یا خیر.

 • کسری خدمت سربازی:

ممکن است بعضی از مشمولین خدمت سربازی شامل استفاده از کسری خدمت سربازی باشند ولی حتی از این موضوع آگاه نباشند. مشاورین ما وضعیت شما را بررسی می کنند و در صورت امکان استفاده از کسری خدمت سربازی شما را راهنمایی می کنند.

باید به این موضوع دقت داشته باشید که قوانین مربوط به خدمت سربازی دائما در حال اصلاح و تغییر هستند، مشاورین ما شما را از آخرین تغییرات مربوط به قوانین و تبصره های آن آگاه می سازند تا بتوانید بهترین انتخاب را( در زمینه امریه، کسری و معافیت) داشته باشید.

بسیج فعال چیست؟(تمدید کارت بسیج فعال)

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه بسیج فعال چیست؟(تمدید کارت بسیج فعال)

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 232 نظر:
 1. سلام من ۱۷ سالمه کلاس ۱۲ هستم رشته ریاضی می خوام بسیج ثبت نام کنم منظور از مدرک تحصیلی یعنی چی یعنی چی ببرم تا ثبت نام شوم

 2. سلام وقتتون بخیر.
  درمورد استعلامات حفاظتی هم اطلاعات دارین سوالی برام پیش اومده!

 3. سلام در دوره دبستان به من کارت بسیج دادندمن تاکلاس هفتم درس خوندم امابعدبه دلایلی مجبورشدم دیگه ادامه تحصیل نکنم میخواستم به من بگیداین کارت بسیج دیگه فایده ای نداره

  1. سلام. فقط در صورت داشتن کارت فعال بسیج می-توانید از برخی مزایای آن مثل کسر از خدمت استفاده کنید.

   1. سلام من دارم فرم در خواست عضویت بیسج عادی پر می کنم
    بخش اعلام امادگی و متوجه نشدم
    چی رو بازد در اون بخش ذکر کنم

    1. سلام. بند اعلام آمادگی مربوط به وظایفی است که پایگاه بسیج به شما محول می کند و شما آمادگی خود را برای انجام وظایف اعلام میکنید.

 4. سلام، من مسئول نیروی انسانی پایگاهمون هستم
  شورای نیرو انسانی بودن در سربازی یا دانشگاه تاثیر داره؟!
  همچنین گذراندن مراحل و عضویت کادر سبز چه تاثیراتی در سربازی و دانشگاه داره؟

  1. سلام . سمت های مختلف دوره سربازی در اشتغال و دانشگاه اولویتی برای شما ایجاد نمیکند مگر اینکه فرد دارای مهارتی باشد یا طی خدمت سربازی مهارتی را کسب کند که در اینصورت میتواند از طرق سامانه ماهرسان اقدام کند و از برخی مزایای آن استفاده کند.

  1. خیر به صرف بسیج افتخاری بودن دلیلی برای اعزام اجباری افراد به مناطق جنگی نیست.

 5. سلام بر شما
  من ۱۴ سال دارم من بیش از سال عضو بسیج عادی هستم دوره ۲٫۳ را هم دیدم اما به من کارت فعال نمی دهند میگن باید ۱۵ سال تمام باشی تا کارت فعال بدههند آیا امکان اش وجود دارد که زود تر دریافت کنم

  1. سلام . برای دریافت کارت بسیج فعال باید در دوره های بسیج شرکت کنید با فرماندهی بسیج محل خود صحبت کنید و از دوره های مختلف جویا شوید و در آنها شرکت کنید . ولی طبق قانون فقط افراد بالای ۱۵ سال می توانند کارت بسیج فعال داشته باشند.

 6. با سلام. برای بسیج فعال ملاک سن ۱۵ سال است یا پایان کلاس نهم چون در کلاس نهم و درس آمادگی دفاعی میبرن میدان تیر. یا ز طرف خود پایگاه میبرن؟

  1. سلام شما میتوانید با به همراه داشتن مدارک شناسایی وکارت فعال بسیج و مدارک تحصیلی خود به سپاه موردنظر مراجعه و از ظرفیت پذیرش آگاهی یابید

 7. سلام ببخشید عضو سپاه شدن با بسیج فرق دارن ؟من میخوام تو سپاه فعالیت کنم شرایطش چه جوره ؟

  1. سلام بله فرق داره شما میتوانید با دردست داشتن مدارک شناسایی و مدارک تحصیلی وکارت فعال بسیج خود به سپاه موردنظر مراجعه نمایید واز شرایط پذیرش وظرفیت جذب آگاهی یابید

 8. اقا سلام بنده ۱۵ سال سن دارم میخام کارت فعال بگیرم میگن سنت کمه باید بیای فعالیت کنی ولی من از سال ۹۵ عضو عادی بسیج هستم تا الان رفتم حوزه بسیج گفتن نمیشه بعدش من قبل اینکه برم حوزه رفتم ناحیه گفتش برو حوزه اگه گفتش نه بیا ناحیه ولی بازم مامور ناحیه گفتش سنت کم در صورتی که پایگاه های دیگه ۱۵ سال رو فعال میکنند بعد من خواستم انتقالی بگیرم دیدم سابقه ام از بین میره حالا شما بگید من چکار کنم تا فعالم رو بگیرم در ضمن تاریخ انقضای کارت بسیج عادی خودم گذشته اومدم عوض کنم گفتند کارت جدید اومده به ما ندادن و نداریم و کارت بنده تاریخ انقضاش ماله پارساله ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

  1. سلام باتوجه به نوع فعالیت وآموزش که می‌بینید کارت فعال بسیج صادر می‌شود میتوانید به بسیج منطقه مراجعه نمایید وتاریخ تمدید و یا کارت جدید رادریافت نمایید

 9. با سلام
  بنده حدود ۴ سال است که در پایگاه بسیج عضو هستم.در این ۴ سال نیروی انسانی پایگاه کارت عادی مرا ندادند. می خواستم بگویم که وقتی در سن ۱۵ سال بنده بسیجی فعال می شوم برای کارت فعال دردسری ایجاد نکند؟

  1. سلام برای عضویت عادی حضور حداقل شش ماه کفایت میکند وسپس گذراندن دوره هایی ونظر فرمانده شما بسیجی فعال میشوید

   1. سلام…بنده قبلا در پایگاه محلات فعالی داشتم…الان هم در دانشگاه مسئول نیرو انسانی فرم استعلام حفاظتی تکمیل کرده و فرستاده…اخه بهش نگفته بودم که فعالم….الان از دو جا میشه فعالی گرفت؟

    البته پایگاه مدتی هطت فعالیت نداشتم…

    عمچنین اگه فعالی بدن. در بحث ثبت سوابق هردو جا یعنی بسیج محلات و بسیج دانشجویی با هم محاسبه میشود؟؟

    1. سلام به ازای هرماه فعالیت در بسیج سالی میانگین چهل وپنج روز کسری دریافت میکنید

   2. سلام من ۱۴ سالمه گواهی مرحله ۲٫۳ را دارم میرم حوزه که کارت فعال دریافت کنم میگن باید به ۱۵ سال برسی آیا امکان اش هست زود تر دریافت کنم

    1. سلام . برای دریافت کارت بسیج فعال باید در دوره های بسیج شرکت کنید با فرماندهی بسیج محل خود صحبت کنید و از دوره های مختلف جویا شوید و در آنها شرکت کنید . ولی طبق قانون فقط افراد بالای ۱۵ سال می توانند کارت بسیج فعال داشته باشند.

 10. سلام من سال ۹۷کارت بسیج فعال گرفتم و تاریخش گذشته میخواستم بدونم اگه تمدید نکنم تو دانشگاه به درد میخوره یا باید تمدید کنم؟؟

   1. سلام من ۱۲ سالمه می خوام برم بسیج خواهران و اینکه هیجا از بسیج نبودم اینکه من می خوام ببینم کلاس هفتم هستم برای همین می خوام ببینم یک دفعه گیر نمی دن

 11. سلام من کارت بسیجیم مهر۹۶ تمام شده الان درخواست دادم میگن باید بری میدان تیر اما برای میدان تیر بایدمعرف بشم ونشدم باید چکار کنم

 12. سلام و وقت بخیر
  اول استعلام مکتبی هست یا استعلام حفاظتی؟
  چون من استعلام مکتبی اسفند ۹۸ خورده ولی استعلام حفاظتی چند روز پیش..
  از پایگاه بهم گفتن فعال بودن از همون اسفند ۹۸ حساب میشه، درسته؟؟

  1. سلام خسته نباشید من میخوام رشته م رو سپاه بردارم بد کارت فعالیت چقدر طول میکشه تا سپاه بشم

 13. سلام معافیت تحصیلی من تا خرداد بود تا کی وقت دارم برای معرفی تا غیبت نخورم
  تا مهر وقت دارم که در آزمون افسری ناجا ثبت نام کنم❔

  1. سلام وقتی تا خرداد وقت داشتید !چطور منتظر فرصت مجدد هستید متوجه نشدم .

 14. سلام من دوسال قبل نیاز به گواهی بسیج داشتم که فرمانده پایگاه روستا ما من رو فرستاد به حوزه بسیج دهستان که باز حوزه دهستان معرفی نامه میده که بروم ناحیه بسیج شهر مون تا گواهی صادر کنن
  اما وقتی به حوزه بسیج دهستان مراجعه کردم گفتن مشخصات شما ثبت سیستم نشده .من مدارک مورد نیاز همراه چند قطعه عکس تحویل حوزه بسیج دهستان دادم و از گرفتن گواهی منصرف شدم اما بعد از دوسال دوباره نیاز به گواهی یا کارت بسیجی فعال رو داشتم که به فرمانده پایگاه روستا مون درخواست دادم که ایشان گفتن فردا عکس بیار برویم حوزه بسیج برات کارت فعال صادر کنن با اینکه فرمانده پایگاه مون معرفی نامه داده که من بیسجی فعال و در تمام مراسم ها از جمله حلقه های صالحین حضور داشتم اما باز متاسفانه حوزه دهستان میگه اسم شما وارد سیستم نشده الان یکماه میگذره اما من موفق به دریافت کارت یا گواهی بسیج نشدم موندم به کجا مراجعه کنم میشه من رو راهنمایی کنید فرمانده پایگاه مون میگه من مشخصات و مدارک شما دوسال قبل دادم حوزه ثبت کرده اما مسئول حوزه میگه ثبت نشده شما باید دوباره از صفر شروع کنید اول عادی تا بعد که فعال بشی.

 15. سلام من عضو فعال هستم تقریباً ۶سال دارم و باید پاهامو عمل کنم آیا بسیج بیمه یا مشابه دارد که کمکم کنه چون پول و بیمه ندارم و باید آزاد بپردازم و الان مدتی هست که بیکارم بخاطر درد پاهام

 16. سلام
  من ۲۵ سالم است و سربازم در بوشهر از کلاس سوم تا هفتم عضو بسیج بودم آیا برم بسیج بوشهر بهم کسری خدمت می دهن لطفا راهنماییم کنید مرسی
  .
  .
  .

 17. باسلام خسته نباشید…ببخشیدمن چندسالی میشه که چندین بارفرم ومدارک مربوط به گرفتن کارت فعال رو به پایگاه محل میدم…حتی مدتی هم درجلسات طرح صالحین شرکت میکردم…و ولی هیچ اقدامی صورت نمیگیره وجواب درستی هم داده نمیشه…این اواخرگفتن ک دیگه کارت بسیج هوشمند شده ولی هیچ کارتی من الان ندارم …خب اگ هوشمندهم شده باشه بایدکارت هوشمندبدن دیگ…بدون کارت چجوری بفهمن مابسیجی هستیم؟اخه من برای مصاحبه فرهنگیان به کارت فعال نیازدارم وبایداون روتااواسط تابستان ارسال کنم براشون…میخواستم بدونم آیامیدونم ازطریق پایگاه های محل های دیگ اقدام کنم؟اخه ما روستا هستیم

  1. سلام ترجیحا از همانجا اقدام کنید بهتر است اما اگر هیچ جوره امکانش نبود از پایگاه دیگر اقدام نمایید .

 18. سلام خسته نباشید…میبخشیدمن چندباری فرم هاومدارک مربوط به گرفتن کارت فعال راپرکردم وبه پایگاه محله تحویل دادم ولی هیچ اقدامی صورت نگرفته والان چندین ساله که هیچ کاری نکردن…حتی جلسات طرح صالحین روهم یه مدتی شرکت میکردم…
  ولی نه بهم کارتی دادن ونه جواب درستی هم میدن…به تازگی میگن ک کارت بسیج هوشمند شده ولی خب همون هم باید کارت داشته باشیم دیگ؟بدون هیچ مدرکی چطوری بفهمنن ما بسیجی هستیم…(من تا اخرتابستان برای مصاحبه فرهنگیان کارت فعال میخوام)
  میخواستم بدونم آیا میشه به پایگاه دیگه ای رفت وازاونجا اقدام کرد برای گرفتن کارت فعال؟!

  1. سلام وقت بخیر
   ترجیحا از همانجا اقدام کنید بهتر است اما اگر هیچ جوره امکانش نبود از پایگاه دیگر اقدام نمایید .

  1. شرایط خاصی ندارد .با مدارکی مثل کارت ملی و شناسنامه به پایگاه مراجعه نمایید .

 19. سلام ببخشید پدر بزرگ من ،به جنگ رفته و هم چند سال پشت جبهه بوده و چون روحانی بوده احتمالا از سازمان تبلیغات رفتن .وفوت کردن ‌والان فرزندانشون میخوان کارت ایثار گری بگیرن ،رفتن میگن چون اون زمان بایگانی نبوده اسم یعنی ثبت نشده الان این ها باید چکار کنن برا دریافت کارت ایثار گری؟

 20. سلام
  ببخشید در این شرایط کرونایی هنوز میتونم در خواست بدم یا فعالیتی داشته باشم‌ یا باید صبر کنم تا اوضاع خوب بشه میشه راهنماییم کنید

 21. سلام خسته نباشید من ۲۸سالمه عضو بسیج نیستم میتونم اقدام به عضو بسیج کنم وکارت فعال بگیرم؟؟همم میتونم کارت فعال گرفتم استخدام سپاه شم؟؟؟

 22. سلام من ۲۰ سالمه مدرک تحصیلی هم راهنمای سربازی هم نرفتم میخواستم بدونم میتونم عضو بسیج بشم یان

   1. قانون استفاده از خدمات ایثارگری برای بعد از دوران قطعنامه فعلا متوقف شده است ولی در صورت وجود هم بستگی به منطقه عملیاتی شما دارد

 23. سلام من ۱۳ ساله هستم میخواستم ببینم میتونم داخل این گشت های موتور شرکت کنم لطفاراهنمایی کنید کجا باید برم و چکار کنم

  1. سلام .باید به مرکز بسیج مدنظر برید و هماهنگی های لازم را انجام بدید.پاسخ قطعی وجود ندارد و متغییر است.

  2. سلام داداش گلم
   فعلان نمیشه انشالله تا ۱۵ سالت شد برو پایگاه بسیج محل یا مسجد محل که پایگاه بسیج داشته باشه تا بسیجی رو فعال کنند بعد که شانزده سالت شد به فرمانده پایگاه بگو واست گردان بیت المقدس اسمت رو بنویسه
   گردان ها موتور دارند میتونی سوار بشی

   1. سلام دوست عزیز بنده ۱۶ سالمه میخوام بدونم چگونه در بسیج ثبت نام کنم یکی کمکم کنه لطفا ؟؟؟؟

  3. داداش من ۱۵ سالمه میگن سنت کمه باید ۱۷ یا ۱۸ سالت باشه تا بتونی بری تور و گشت اونوقت میگی که من ۱۳ سالمه میخام برم گشت ولی البته بستگی به پایگاه هم داره

 24. سلام. من ازسال ۶۱ الی ۶۴ بعنوان راننده سنگین به طورداوطلب ازطریق قرارگاه خاتم اال انبیا عازم جبهه شدم که مدارک موجود است ودراکثرعملیاتها باکمرشکن وتریلی وکامیون مهمات وبااتوبوس اعزام نیرو انجام میدادم بعد ازاتمام ماموریت هیچ مدرک ویا کارت بسیجی نگرفتم.تاییدیه ازمعاونت آمادنیروی انسانی دارم آیامی توانم کارت بسیج بگیرم؟

  1. سلام مدارک خود را ببرید به پایگاه بسیج و شرایط خود را کامل مطرح کنید

 25. سلام من همیه مدارکیکه برای گرفتن کارت بسیج فعال لازمه به مسجد محلمون دادم ولی میگن باید در جلسه های مقدماتی شرکت کنی من نمی دونم زمان اون جلسات کی هست باید چی کار کنم

 26. باسلام. وقت بخیر،آقا من ۷سالم بود که به عضویت پایگاه بسیج گردان عاشورا دراومدم،اونوقتا گرفتن کارت فعال بسیج به این راحتی نبود ،اراده پولادین و کفش آهنین میخاست تا از بسیجی عادی تبدیل به بسیجی فعال با کارت و گرفتن حکم و مجوز.الان ۱۷_۱۸سالی میشه که کارت فعال بسیج گرفتم البته اینقدر تو سوز و سرما با اسلحه و بیسیم تو بیابون و جنگل و… پست دادیم،قاچاقچی گرفتیم و الی ماشاالله…،این۵،۶ سال اخیر بدلایلی نتونستم فعالیتی انجام بدم،خاستم ببینم راهی هست که به عضویت دائمی سازمان دربیام و یه برگه ی مجوزی یا حکمی،چیزی بدن با بیسیم و موتور و…تا بطورمثال اگه یه مفسدین و دیدیم همون لحظه اگه بطور مثال اگه یکی که دائم دنبال دزدی ناموس مردم هستش رو با مجوز همونجا با دستبند کت وبال یارو رو(بقول معروف قوانین زده بیسیم بزنیم و برادرا بیان ببرنش همونجا ک عرب نی انداخت ببرنش)،باتشکر یا علی

  1. اخه مرد حسابی تو برای امنیت میخوای بیای یا واسا رعب و وحشت مردم خجالت بکش ابرو سازمانو بردی

 27. سلام من ۲۶ سالمه الان سربازم تو سپاه
  من مدارک لازم برای بسیج و خیلی وقت پیش داده بودم به پایگاه
  اما الان که رفتم برای گرفتن کسری میگن اسمت تو سیستم نیست
  حتی تو سیستم حفظت
  فقط بسیج عادی دانش اموزی نوشتن ثبت شده
  منم الان نمیتونم هیچ اقدامی بکنم میشه راهنمایی کنید راه حلش چیه؟

   1. سلام من ۵ سال است که به عضو بسیج هستم و ۱۷ سالمه اگر میشه این مشکل را حل کنید

 28. سلام
  خسته نباشید
  من از سال ۸۹ از طریق مدرسه عضو بسیج بودم
  اما توی همون سال ها کارتم رو گم کردم و دیگه پیگیری نکردم
  تنها مدرکی ک از بسیج دارم یه ورقه توی پرونده ی مدرسمه ک توش نوشته فعالیت های بسیجی و اسم من اونجاست
  کارهایی ک من در رابطه با بسیج انجام دادم مثل راهپیمایی و …توش ذکر شده
  میخواستم بدونم راهی وجود داره بعد از ده سال من دوباره به همون کارت و شماره ی بسیجم دسترسی داشته باشم؟
  مثلا میشه با شماره ی کارت ملی اطلاعت مربوط به سابقه ی بسیجم رو بازیابی کنم؟؟؟

 29. سلام
  خسته نباشید
  من از سال ۸۹ از طریق مدرسه عضو بسیج بودم
  اما توی همون سال ها کارتم رو گم کردم و دیگه پیگیری نکردم
  تنها مدرکی ک از بسیج دارم یه ورقه توی پرونده ی مدرسمه ک توش نوشته فعالیت های بسیجی و اسم من اونجاست
  کارهایی ک من در رابطه با بسیج انجام دادم مثل راهپیمایی و …توش ذکر شده
  میخواستم بدونم راهی وجود داره بعد از ده سال من دوباره به همون کارت و شماره ی بسیجم دسترسی داشته باشم؟
  مثلا میشه با شماره ی کارت ملی اطلاعت مربوط به سابقه ی بسیجم رو بازیابی کنم؟؟؟

 30. سلام کارت فعال بسیج دوره میدان تیر حکم امر به معروف شرکت در تمام دوره های بسیج کارت بسیجم را گم کردم والان حدود ۳ سال که دیگه نرفتم الان باید برای گرفتن کارت به پایگاه برم

 31. شنیدم که با جمع کردن نمرات درس امادگی دفاعی دوره مدرسه و میدان تیر میشه کارت فعال گرفت لطفا زودتر جواب بدین

 32. سلام ،آیامیشه پرونده بسیج عادی رو سپاه استان فعال کنه بدون اینکه باحوزه ناحیه هماهنگ کنه؟

 33. سلام من سی وشش سالم درسال هشتادو شش کارت فعال بسج گرفتم پرسنل و اپراتور نیروگاه برق تنب بزر گ خمت به کار بودم بعلت مشکل کاری و وقت نداشتم کارت بسیج فعالم تمدید کنم ایا الان تمیدید میکنن و باطل نمیشود چیکار کنم اهنمایم کنید لطفن

  1. سلام دوست عزیز
   برای تمدید و رفع تعویق به حوزه های محل زندگی مراجعه کنید

 34. سلام
  بنده ۲۱ سالمه ساکن تهران و در زمان دانش آموزی از مدرسه کارت عادی بسیج گرفتم و در سال‌های بعد موفق شدم از مدرسه کارت فعال بسیج بگیرم که پشت کارت فعال بسیج زده شده اعتبار تا مهر ۱۳۹۵
  سوالم این هست که این کارت فعال بسیج دانش آموزی راکد شده؟ یا میشه ازش استفاده کرد؟ مدارک و پرونده هاشو باید از کجا بگیرم مدرسه یا حوزه؟ پشت کارت نوشته حوزه ۰۲۱۰ بسیج، کجا میشه؟؟ و با توجه به اینکه حکم. میدان تیر هم در زمان مدرسه گرفتم الان قاعدتا خیلی جلو هستم و به زودی کارت فعال رو بگیرم فکر کنم

  1. سلام دوست عزیز
   کارت دانش آموزی با بسیج محلات متفاوت است.از پایگاه محلات اقدام کنید

 35. من پسری ۱۰ ساله هستم و چگونه میتوانم بسیج شوم و آدرس خانهی ما دامپزشکی نرسیده به یادگار امام کوچه صادق زاده پلاک ۴ منطقه ۱۰

   1. سلام من ۱ ساله کارت فعال دارم اگر کارت فاعالم فرمانده پایگاه عادی کند این یک سال دیگر حساب نمیشود یا باید از اول گرفت

   2. سلام من ۵ سال است که به عضو بسیج هستم و ۱۷ سالمه و هنوز کارت فعال نگرفتم چگونه میتوان کارت را گرفت اگر میشه این مشکل را حل کنید

    1. باسلام واحترام عرض کنم خدمتت به پایگاه محلات مراجعه کن بعد از تشکیل پرونده حضور در برنامه های مختلف پایگاه شرکت کن وبا نیروی انیانی هم پیگیر با بعد از سه ما دوره مقدماتی باشه برین کلاسهای تءوری وعملی را تمام کنین انشاءالله عضویتتون از عادی به فعال اقدام شود”

 36. من کارت عادیم گم شده الان برای گرفتن کارت فعال میگن کارت عادی لازمه من باید چیکار کنم

 37. باسلام
  بنده ۳۸ سالمه خیلی علاقمند به بسیج وخدمت به اسلام و مسلمین و کشورم هستم
  ولی تا بحال وقت نشده
  اما الان وقت آزاد زیاد دارم گفتم چکار کنم
  که عضو فعال بشم
  با تشکر

   1. سلام من یک فرد روستای هستم آرزوم این که عضو فعال بسیج باشم برادرانی که دراین زمینه آشنای خوبی دارن ازشون میخوام کمکم کن تا عضو بسیج شم ۰۹۹۰۰۵۶۴۰۹۸ بیاین واتساپ درخدمتم

   2. سلام من یک فرد روستای هستم آرزوم این که عضو فعال بسیج باشم برادرانی که دراین زمینه آشنای خوبی دارن ازشون میخوام کمکم کن تا عضو بسیج شم ۰۹۹۰۰۵۶۴۰۹۸ بیاین واتساپ درخدمتم

 38. وای من ۱۸ سالومه و خیلی دوست دارم یه بسیجی باشم کارت فعال رو نمیخوام الکی داشته باشم میخوام عضو بسیج و شدم همیشه فعالیت داشته باشم علاوه بر من دختر خالمم خیلی دوس داره

 39. با سلام وخسته نباشید من ۳۵سالمه میخام برایه مملکتم یهکاری کرده باشم تا دینمو ادعا کنم و میخام عضو بسیج بشم نه بخاطر مزایا نه نه چیزه دیگه فقط میخام ببینم ایا من با این سن بعد از مدتی که در حوزه شرکت کنم عضو غعال میشم یا اینکه بخاطر سننم جز عضو فعال حساب نمیشم البته فرقی هم برام نداره چه فعال چه غیر فعال فقط میخاستم این سوالمو اگر میشه لطف کنید پاسخ دهید متشکرم

  1. سلام دوست عزیز
   کارت فعال توسط پایگاه های بسیج درخواست میشود بعد از مدتی فعالیت اقدام کنید

 40. با سلام وخسته نباشید من ۳۵سالمه میخام برایه مملکتم یهکاری کرده باشم تا دینمو ادعا کنم و میخام عضو بسیج بشم نه بخاطر مزایا نه نه چیزه دیگه فقط میخام ببینم ایا من با این سن بعد از مدتی که در حوزه شرکت کنم عضو غعال میشم یا اینکه بخاطر سننم جز عضو فعال حساب نمیشم البته فرقی هم برام نداره چه فعال چه غیر فعال فقط میخاستم این سوالمو اگر میشه لطف کنید پاسخ دهید متشکرم

  1. سلام دوست عزیز
   کارت فعال توسط پایگاه های بسیج درخواست میشود بعد از مدتی فعالیت اقدام کنید

 41. سلام من۲۱ سالمه و اصلا تو بسیج عضو نشدم میخوام عضو بشم کارت بسیج بگیرم لطفا راهنماییم کنید

 42. سلام من۲۱ سالمه و اصلا تو بسیج عضو نشدم میخوام عضو بشم کارت بسیج بگیرم لطفا راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام من ۴۳ سالمه چند سال بسیج عادی بودم درمسجد فعالیت میکردم ایا میتوانم یک بسیج فعال بشوم

 43. سلام من امروزرفتم بسیج ثبت نام کردم ۱۳سالمه می خواهم بدونم چجوریه میرم مسجد یا چی آیا می رم هیت اینا؟؟؟؟؟

  1. سلام خسته نباشین من سرباز ۴ ماه خدمت هستم و در سپاه قدس خدمت میکنم و از سال ۹۱ تا الان که میشه حدود ۸ ساله کارت فعال دارم و مدرک ۳۰ روز تکمیلی رو هم دارم ولی حکم مسولیت اینل ندارم میخاستم ببینم چقد بهم کسری میدن ممنون میشم

 44. سلام ببخشید تو این بیماری من میتوانم به عضویت بسیج دربیام یا الان پایگاه ها تعطیل

     1. سلام و خدا قوت به تمامی اعضا مرکز مشاوره
      من میخواهم عضو بسیج بشم و حتی در سایت بسیج قسمت ثبت نام آنلاین اقدام کردم ولی خب متاسفانه هیچ ایمیلی برای پیگیری ثبت مان من نیامد بر خلاف انچه که رد سایت قید شده که پس از ثبت نام در سایت ایمیل تایید به ادرس ایمیل متقاضی ارسال میشه!!!
      الان برای اینکه ثبت نام کنم ایا به پایگاه محله باید مراجعه کنم؟ ایا در این ایام که با وجوداین ویروس منحوس ایا ثبت نام به عمل می آید؟ و اینکه لطفا راهنمایی بفرمایید من ساکن تهران منطقه ٣ میدان اختیاریه هستم ادرس پایگاه بسیج در این منطقه کجا است؟
      بسیار سپاسگذارم از اینکه با صبر و حوصله مطالب پرسشی من جواب میدهید.
      ادرس ایمیل:
      Farazrezaei0@gmail.com

     2. سلام دوست عزیز
      به پایگاه بسیج محله خود مراجعه کنبد.از مساجد محل اقدام کنید

   1. سلام
    ببخشید برای آزمون ای پی تی زبان بین المللی لطف کنید سهمیه بسیجی فعال قرار دهید چند بار هست امتحان داده ام قبول نشده ام
    با تشکر

  1. باید چندین سال بسیجی فعالیت داشته باشی از رده بسیجی فعال و بسیج ویژه یا افتخاری تمام کنی می‌رسی کادر
   تازه آنهایی که کادر دارن سن ۴۵یا ۵۰ساله هستن

 45. سلام ببخشید من یه دختر ۱۳ ساله دارم که خیلی دوست داره عضو بسیج بشه
  دوتا سوال داشتم اول اینکه به صورت مجازی کارت عضویت بگیریم و دوم فعالیت بسیج چیه و حتما باید تو مسجد باشه یعنی مجازی نمیشه به خاطر شرایط کرونایی میگم

  1. سلام دوست عزیز
   عضویت فقط حضوری مقدور است .بعد از شرایط کرونا از بسیج مساجد اقدام کنید

 46. سلام ، من علاقه به عضویت سپاه دارم.
  اخذ کارت فعال یا افتخاری چقدر در عضویت من در این حوضه میکنه؟
  و اینکه حلقهـ الصاحین چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   داشتن سابقه بسیج امتیاز مهمی محسوب می شود و حلقه صالحین نیروهای رزمایشی سپاه هستن

   1. وای من ۱۸ سالومه و خیلی دوست دارم یه بسیجی باشم کارت فعال رو نمیخوام الکی داشته باشم میخوام عضو بسیج و شدم همیشه فعالیت داشته باشم علاوه بر من دختر خالمم خیلی دوس داره

 47. مگه میخوای چیکار کنی که تفنگ میخوای؟؟؟؟؟ اینارو ولش من چجوری پلیس بشم؟؟؟؟؟؟؟
  تولو خودا بگید دا

 48. سلام.
  حلقه صالحین کجا برگزار می‌شود و برای شرکت در حلقه ی صالحین به کجا باید مراجعه کنیم. مدرسه ما حلقه صالحین تشکیل نمی‌داد.

  1. سلام برای گرفتن کارت فعال سبیج کلا ۶ماه زمان میبره okایا بد از این ۶ماه باز هم‌باید بریم فعالیت داشته باشیم؟

 49. سلام خسته نباشید
  من بسیج فعال هستم وشش سال حسینیه
  داشتم کار اصلی من رسیدگی اجتماعی بود
  وایتام وعاشق مذهب ودین هستم وکیل تجربی هستم خانم بزم
  خیلی دوست دارم که فعالیت در جمهوری
  اسلامی داشته باشم
  اگه کاری باشد من در خدمت هستم
  خادم امام رضا وخادم حضرت علی هستم
  اگه خدا قبول کند کارت خادمی هم دارم

 50. سلام من یک ساله که فعالیت میکنم فرمانده پایگاه واسه فعالیم درخواست کرده موقعی که میخوان ثبت سیستم کنن میگه میزنه از ۱۶سال اما من ۱۵ هستم

 51. سلام و خسته نباشید بسیجی های مهترم من یک سال هست فعالیت میکنم من در خاست برای کارت فعال کردم اما موقعی که ثبت سیستم میکنن سیستم میگه از ۱۶ سال اما من ۱۵ هستن نمیدونم فرمانده پایگاه دروغ میگه

 52. سلام من ۳۳ ساله هستم ومیخوام عضوه بسیج بشم تا حالا عضوه نبودم لطفا راهنمای کنین ممنون به امیده پیروزی انقلاب ایران برای اسلام ناب

  1. سلام / مدارک شناسایی خودرا در یک پوشه قرار داده و به نزدیکترین پایگاه بسیج محل خود ببرید و پرونده تشکیل دهید.

 53. سلام من چهار سال است که به بسیج می روم و متولد ابان ۸۴ هستم چجوری باید کارت فعال عادی بگیرم؟!؟

   1. سلام وقت بخیر.همسر من برای راننده در سپاه ثبت نام کردن ولی گفتن باید بسیج فعال باشی که استخدام بشید.ولی ایشون۱۱سال پیشدر دانشگاه فعالیت داشتن وکارت قدیمی رو هم هنوز داره.از اون به بعد دیگه ازدواج کردیم ودیگه نتونستن ادامه بدن.الان اگه همون ۴سال دانشگاه رو پیگیری کنیم دوباره کارت فعال بهشون میدن وامکان استخدام شدن هست؟؟ممنون میشم اگه جواب بدین.باتشکر

    1. سلام / باید مدارکشون رو ثبت در ناحیه مقاومت بسیج کنن . مدارکشون رو ببرید به پایگاه بسیج یکی ازمساجد محل سکونت و تشکیل پرونده بدید

   1. سلام دوست عزیز
    بستگی به اینده تحصیلی و هدف شما دارد برای بررسی با مشاورین تماس حاصل فرمایید

 54. اگر عضو بسیج شویم تو گشت زنی کلت های ایر سافتگان داریم لطفاً جواب بدین کلت ایرسافتگان یه نوع کلت ساچمه ای مجازه

  1. ببین بجز کلاش هیچچییییییییی نمیدن تازه باید مراحل دوشواری رو طی کنی که حتی بیسیمم به زور میدن

 55. سلام من ۴۳ سال دارم تا بحال هم تو بسیج فعالیت نداشتم امکانش هست که منو ثبت نام کنن البته دنبال هیچ مزایایی نیستم فقط میخوام خدمتی کرده باشم

 56. سلام من ۴۳ سال دارم تا بحال هم تو بسیج فعالیت نداشتم امکانش هست که منو ثبت نام کنن البته دنبال هیچ مزایایی نیستم فقط میخوام خدمتی کرده باشم

  1. سلام من ۳۳ ساله هستم ومیخوام عضوه بسیج بشم تا حالا عضوه نبودم لطفا راهنمای کنین ممنون به امیده پیروزی انقلاب ایران برای اسلام ناب

   1. سلام / مدارک شناسایی خودرا در یک پوشه قرار داده و به نزدیکترین پایگاه بسیج محل خود ببرید و پرونده تشکیل دهید.

     1. سلام دوست عزیز
      از مراکز بسیج محلات و یا پایگاه اینترنتی میتوانید

 57. باسلام خدمت شما بردان خواهران عزیزبسیجی من تومدرسه ودرپایگاه حلقه صالحین شرکت کردم فقط کارتش میخوام خواهش می‌کنم کمکم کنید خیلی دوست دارم بسیجی باشم از کلاس سوم درمدرسه ی هدف بسیجی بودم بهد واردمدرسه مهدیه شدم اونجاثبت نام بسج فعا ل کردم ولی کارتش بهبم ندادن

 58. سلام من سربازی رفتم و برگ سبز پایان دوره را دارم که در این برگ میدون تیر هم وجود دارد و همچنین کارت پایان خدمت سربازی را .
  من برای فعالی خیلی پیگیری می کنم اما حوزه چوب لایه چرخم می گذارد و هر دفعه یک بهانه ای دارد اما بسیج محله خیلی زحمت کشیدن برای من .
  حوزه گفته پروندت برای فعالی مشکل داره میدون تیر و باید از ناحیه پیگیری کنم .
  من مربی حلقه صالحین بودم حالا واقعا فعالی را هر چه زودتر نیاز دارم.

 59. سلام من یک بسیجی پیر هستم
  من سرپرست ۴ نفر و دو پچه مریض و خودم هم مریض من نه یارانه دارم نه معیشت و هم بیکارم ازسال ۹۰ بعلت یارانه قطع شده لطفا رسیدگی کنید کد ملی ۱۵۵۱۹۵۲۶۳۷
  تلفن :۰۹۱۴۶۶۰۱۹۹۰

 60. سلام بنده از سال ۹۴سابقه بسیجی فعال دارم .اما از سال ۹۸ به بعد به علت دانشگاه و پیدا کردن شغل و کمک به پدر و مادر از فعالیت در بسیج غافل شده ام و در حال حاضر اخرین تمدید کارت بسیج بنده مهر ۹۹بوده و بنده از تمدید کردن کارت بسیج ترس دارم .چون در یک سال اخیر فعالیت نداشته ام.لطفا راهی به من نشان دهید که حداقل سالهایی که فعالیت داشته ام از بین نرود

 61. خوب ببین تو که روز اول بهت نمیدن حداقل باید ی ۱ سالی سابقه داشته باشی و سنت از ۱۵ بالا باشه

 62. بسیج تفنگ میدهد لطفا بگید جون مادرتون بگیدا نگید میکشمتون بگید عاشقتونم خدافظ

   1. سلام برهمه عزیزان بنده حقیرسه سال پیش رفتم پایگاه محلی که زندگی می کنیم برای ثبت بسیجی همه مدارک موردنیازراتحویل داده ام ولی متعثفانه کارت عوض بسیجی من هنوزنیامده من چکارکنم

     1. سلام.آیا میتوان بسیج دانش آموزی فعال را به بسیج محلات فعال تبدیل کرد؟

  1. مخای تفنگ بگیری باید هفت خان رستم و طی کنی تا شایدددد تویه عملیاتی شاید بهت کلاش دادن همین ما الان بیسیمشم به زور میگیریم در ضمن سنت باید ۱۸ سال باشه و میدون تیر بری

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/8/1

یکشنبه

1400/8/2

دوشنبه

1400/8/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید