طرح سرباز ماهر چیست؟ نحوه ثبت نام + لیست رشته های سرباز ماهر

سرباز ماهر ثبت نام

تمامی پسران بعد از رسیدن به سن 18 سالگی موظف هستند تا دو سال به خدمت سربازی رفته و این دوران را پشت سر بگذارند.

البته در این میان هستند افرادی که با استفاده از معافیت های سربازی ممکن است از رفتن به خدمت سربازی معاف شده و یا حتی با دریافت امریه سربازی و یا پروژه های کسری خدمت، مدت زمان خدمت را کاهش دهند.

شاید شما نیز از افرادی که مجبور به گذراندن دو سال خدمت سربازی هستند شنیده باشید که این دو سال را تلف شدن عمر خود می دانند.

در صورتی که اینگونه نیست و سازمان نظام وظیفه به برگزاری دوره های مهارت آموزی سربازان اقدام کرده است.

دوره های مهارت آموزی و یا طرح سرباز ماهر چند سالی است که در کشور اجرا شده و وجود این طرح باعث می شود تا افراد بتوانند بعد از پشت سر گذاشتن دوران خدمت خود متناسب با مهارتی که آموزش دیده اند وارد بازار کار شوند.

افراد زیادی هستند که با مرکز مشاوره تماس گرفته و سوالاتی نظیر دوره مهارت آموزی سربازی چیست؟ چگونه سرباز ماهر شویم؟ و … را بیان می کنند. به همین دلیل مشاوران مرکز مشاوره آویژه به بررسی همه جانبه سرباز ماهر پرداخته و مقاله جامع و کاربردی زیر را نگارش کرده اند.

اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با طرح مهارت آموزی سربازان، نحوه ثبت نام در طرح سرباز ماهر و … هستید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

سرباز ماهر چیست؟

طرح مهارت آموزی سربازان از سال 96 آغاز شده است. طبق این طرح، سربازان در دوران خدمت سربازی خود از طریق آموزش های مختلف و شرکت در دوره های مختلف فنی حرفه ای، مهارت های خود را ارتقا می دهند.

افزایش سطح دانش، ارتقاء مهارت ها متناسب با استعداد و علاقه فرد می تواند به او کمک کند تا راحت تر وارد بازار کار شده و شغل مناسب با مهارت ها و علاقه خود را پیدا کند.

طرح سرباز ماهر را می توان یکی از اقدامات سودمند برای سربازان دانست که باعث می شود آنها در طول دوره خدمت خود مهارتی را که به آن علاقه دارند آموزش دیده و با آن بیشتر آشنا شوند.

در نهایت بعد از به پایان رساندن دوران خدمت خود، آینده شغلی بهتری نیز داشته باشند و با توجه به رزومه خود شانس پیدا کردن شغل مناسب را بالا ببرند.

سربازان بعد از به پایان رساندن دوران خدمت و همچنین دوران مهارت آموزی به ارگان ها و سازمان های مختلف که متناسب با مهارت آنها است معرفی می شوند و می توانند در این سازمان ها مشغول به کار شوند.

به طور کلی می توان گفت دسته بندی و تقسیم افراد در طرح سرباز ماهر را بر حسب استعداد، تحصیلات، سواد و مهارت های افراد انجام می دهند.

افراد با توجه به رشته تحصیلی خود و همچنین مهارت هایی که آموزش دیده اند به دسته های مختلف تقسیم شده و در نهایت در یگان های مربوطه مشغول به خدمت می شوند.

در دوره های مهارت آموزی و سرباز ماهر به افراد آموزش های عمومی، اجتماعی و اختصاصی آموزش داده می شود.

طرح سرباز ماهر از سال 1396 تصویت شد ولی اجباری نبود و هر کدام از سربازان که علاقه مند به یادگیری حرفه و یا مهارتی بوده اند می توانستند در این طرح شرکت کنند. اما در پایان سال 1401 طرح سرباز ماهر اجباری شده و تمامی سربازان موظف به شرکت در این دوره ها برای دریافت کارت پایان خدمت هستند.

جالب است بدانید تمامی افرادی که به سن خدمت سربازی رسده اند، حتی افرادی که معافیت پزشکی دریافت کرده اند نیز باید در طرح سرباز ماهر شرکت کنند. شرکت در این طرح برای آنها اجباری است.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دوره های مختلف طرح سرباز ماهر

طرح مهارت آموزی سرباز ماهر را می توان به سه دسته مختلف در دوره های مختلف تقسیم کرد.

اولین دوره مهارت آموزی مشمولین قبل از اعزام به خدمت سربازی است. در این مرحله مشاوره های شغلی و مهارتی به سربازان ارائه می شود.

طبق نتایج مشاوره، سرباز می تواند أولا مهارت ها و استعدادهای خود را یافته و ثانیا متوجه شود به چه شغل و حرفه ای علاقه مند است.

در نهایت با توجه به توانایی های سربازان برای آنها تصمیم گیری می شود که چه مهارتی به آنها آموزش داده شود.

دوره دوم مهارت آموزی سرباز ماهر را دوره های ضمن خدمت تشکیل می دهند. در دوره سرباز ماهر حین خدمت به سربازان مهارت خاصی آموزش داده می شود.

این آموزش می تواند باعث بالا رفتن سطح توانایی سرباز در حیطه شغل مورد علاقه اش شده و احتمال اشتغال او به کار بعد از پایان یافتن خدمت را افزایش می دهد.

دوره سوم طرح سرباز ماهر مربوط به بعد از إتمام دوران سربازی است. سربازان بعد از گذارندن دوره های آموزشی سرباز ماهر می توانند شروع به کار کرده و از امکانات لازم مانند وام سرباز ماهر برای شروع کسب و کار، معرفی به سازمان ها و ارگان های مختلف برای استخدامی و … استفاده کنند.

برای استفاده از طرح سرباز ماهر چه شرایطی حاکم است؟

افرادی که به دنبال شرکت در طرح سرباز ماهر هستند، باید شرایط خاصی را دارا باشند. برخی از مهم ترین شرایط استفاده از طرح مهارت آموزی و یا سرباز ماهر عبارت است از:

برای استفاده از طرح سرباز ماهر شرایط سنی حاکم است. متقاضی طرح مهارت آموزی خدمت باید حداقل 15 سال تمام را داشته باشد.

تابعیت جمهوری اسلامی ایران یکی از مهم ترین شرایط استفاده از سرباز ماهر است.

افرادی که دارای مهارت های فردی هستند اما مدارک مربوط به آن مهارت را ندارند در ابتدا باید در آزمون ادواری شرکت کنند و مدرک مورد نیاز خود را دریافت کرده و در نهایت اقدام به شرکت در دوره های سرباز ماهر کنند.

افراد با مدرک کاردانی باید در دوره مقدماتی این طرح شرکت کرده و لازم است در دوره های آموزشی برای کسب مهارت شرکت کنند.

مشمولین با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند در دوره های تخصصی مهارت آموزی سربازی شرکت کرده و نیازی به شرکت در دوره های مقدماتی ندارند.

همچنین اگر فردی متناسب با مهارت خود مدرک فنی حرفه ای نیز داشته باشد نیازی به گذراندن دوره مقدماتی نداشته و می تواند به صورت مستقیم در دوره تخصصی سرباز ماهر شرکت کند.

 

منظور از طرح سرباز ماهر چیست؟

 

در طرح سرباز مشاور چه مهارت هایی به فرد آموزش داده می شود؟

همانطور که اشاره شد این طرح به منظور بالا رفتن شانس فرد برای پیدا کردن شغلی مناسب با مهارت های او است. در طرح سرباز ماهر آموزش های مختلفی وجود داشته و به فرد آموزش های لازم برای کسب مهارت مد نظر داده می شود.

در کنار مهارت های مربوط به توسعه اقتصادی طرح های ویژه دیگری نیز در مهارت آموزی وجود دارند.

از جمله مهم ترین طرح های ویژه مهارت آموزی در دوران سربازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آموزش اصول زندگی که می تواند بخش های مختلفی از جمله مهارت های سبک زندگی، روابط عالی، مهارت حل مشکلات و تصمیمی گیری در هنگام مواجه با چالش ها و … را شامل شود.

آموزش استفاده مناسب از فضای مجازی و آشنایی بیشتر با فضای مجازی و …

مهارت های مربوط به صنعت، مدیریت، خدمات اجتماعی و … که باعث توسعه اقتصادی شده و همچنین افزایش کسب و کار را به همراه دارد.

آموزش امداد و نجات که می تواند به افراد کمک کند در مواقع بحرانی و خطرناک بهترین عملکرد را داشته باشند.

طرح های مهارت آموزی کسب و کار یکی دیگر از طرح های مهمی است که به سرباز ماهر آموزش داده می شود.

مهم ترین ویژگی ها و مزیت های طرح سرباز ماهر

این طرح مزیت های مختلفی را برای سربازان به همراه دارد. از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های طرح سرباز ماهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طرح مهارت آموزی سربازی را می توان یکی از کاربردی ترین طرح ها دانست که در دوران خدمت سربازی باعث می شود فرد در جهت رشد استعدادها و مهارت هایش قدم بردارد.

شرکت در دوره های فنی حرفه ای در طول مدت سربازی باعث صرفه جویی در وقت سربازان شده و آنها در کنار دو سال خدمت سربازی خود مهارت مناسبی را نیز یاد می گیرند.

شرکت در طرح سرباز ماهر باعث می شود که فرد بتواند از وام های سرباز ماهر که سود کم و بازپرداخت طولانی مدتی دارند؛ استفاده کرده و تسهیلات مناسبی را برای راه اندازی حرفه و کار جدید دریافت کند.

بهتر است بدانید سربازان با گذراندن دوران سربازی ماهر می توانند از تغییر سمت و یا جایگیری سربازی را در یگان های مختلف استفاده کنند.

مدرک مهارت آموزی سربازی اعتبار بالایی داشته و به عنوان مدرک فنی و حرفه ای مورد پذیرش تمامی ارگان های دولتی و خصوصی است.

سربازان در دوران سربازی خود با گذراندن طرح های مهارت آموزشی سربازی توانمدی های لازم را برای ایجاد شغل و حرفه جدید و یا استخدام شدن در سازمان های مختلف، کسب می کنند.

می توان گفت طرح سرباز ماهر باعث کاهش نرخ بیکاری در کشور می شود.

چگونه سرباز ماهر شویم؟

اگر شما نیز به دنبال این هستید که در طرح سرباز ماهر شرکت کرده و مهارت مناسبی را آموزش ببینید نیاز است تا با نحوه ثبت نام در طرح سرباز ماهر، مراحل دریافت سرباز ماهر، مدارک لازم برای دریافت طرح مهارت آموزی سربازی و … اطلاعات مناسبی را به دست آورید. در این قسمت به طور جزئی شما را از نحوه ثبت نام در طرح سرباز ماهر و مراحل دیگر آن آشنا می کنیم.

مدارک لازم برای ثبت نام سرباز ماهر

برای دریافت طرح سرباز ماهر نیازی به ارائه مدارک خاصی نمی باشد. شما با استفاده از کارت ملی، شناسنامه معتبر و عکس پرسنلی مناسب و مراجعه به سامانه سرباز ماهر می توانید اقدام به ثبت نام در طرح مهارت آموزی سربازی کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که افرادی که به دنبال این هستند تا خدمت سربازی را زودتر به پایان برسانند می توانند هنگام ثبت نام در سامانه طرح مهارت آموزی سربازی با در نظر گرفتن رشته تحصیلی و علاقه و استعدادشان، اقدام به ثبت درخواست خود در خصوص دریافت پروژه کسری خدمت کنند.

در صورت قبولی با درخواست پروژه کسری خدمت، فرد می تواند مدتی از زمان سربازی خود را کاسته و در عوض به انجام پروژه کسری خدمت مشغول شود.

سامانه ثبت نام طرح سرباز ماهر

برای انجام ثبت نام اولیه در طرح سرباز ماهر لازم است افراد به سامانه سرباز ماهر به نشانی smaher.ir مراجعه کرده و اقدامات اولیه برای ثبت نام در این طرح را به انجام برسانند.

نحوه ثبت نام در طرح سرباز ماهر

همانطور که در بالا ذکر شد، مشمولان برای ثبت نام در طرح سرباز ماهر که از سال 1401 شرکت در آن برای سربازان اجباری شده است، باید به نشانی اینترنتی smaher.ir مراجعه کنند.

افرادی که شرایط ثبت نام در طرح مهارت آموزی سربازی را دارند باید مطابق با آنچه در زیر گفته شده و به صورت تصویری شرح داده شده است، عمل کنند.

ورود به سامانه سرباز ماهر اولین قدم برای ثبت نام در این طرح است. پس در ابتدا نشانی smaher.ir را باید جستجو کنید.

 

رشته های سرباز ماهر

 

در سامانه سرباز ماهر شما باید شماره تلفن همراه و رمز عبور مدنظرتان را وارد کرده و یک صفحه اختصاصی برای خودتان بسازید.

شما با ثبت کردن شماره همراه خود در سامانه سرباز ماهر یک کد دریافت می کنید.

 

سرباز ماهر چیست

 

با ثبت کد ارسالی و شماره همراه، صفحه ثبت نام مخصوص شما نمایش داده می شود. در این صفحه شما باید مهارت های خود و شاخه ای که علاقه دارید در آن آموزش ببینید را ذکر کنید. همچنین شما می توانید در این صفحه مشوق های طرح سربازی خود را نیز بیان کنید.

 

لیست مهارت های سرباز ماهر

 

مرحله بعدی برای تکمیل فرایند ثبت نام در طرح سرباز مشاور این است که شما اطلاعات شخصی خود نظیر نام و نام خانوادگی، کدملی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه و … را ذکر کنید.

 

سرباز ماهر حین خدمت

 

در قسمت بعدی لازم است که شما مهارت هایی را که در طرح سرباز ماهر یاد گرفته اید را وارد کرده تا در طول دوران سربازی شما از این مهارت ها استفاده شود و متناسب با مهارت هایتان به شما مسئولیت و فعالیت های مختلف واگذار شود.

 

چگونه سرباز ماهر شویم

 

در نهایت برای انتخاب مشوق های سربازی خود باید روی گزینه ای که در تصویر زیر نیز نمایش داده شده است کلیک کرده و آنچه از مشوق های مهارت آموزی را که لازم است انتخاب کنید.

 

مدرک مهارت اموزی سربازی

مشوق های طرح مهارت آموزی سربازی

در کنار طرح مهارت آموزی امتیازاتی برای سربازان در نظر گرفته می شود که به عنوان مشوق های سربازی برای طرح سرباز ماهر شناخته می شود.

برای دریافت مشوق های سرباز ماهر شما ابتدا باید درخواست خود را به گونه ای که در بالا گفته شد در سایت سرباز ماهر ثبت کنید و در نهایت کارشناسان با بررسی و ارزیابی هایی که انجام می دهند مشخص می کنند که چه امتیازاتی به شما تعلق خواهد گرفت.

برخی از مهم ترین مشوق های طرح سرباز ماهر عبارتند از:

انتخاب سازمان محل خدمت

افرادی که طرح سرباز ماهر را پشت سر گذاشته اند می توانند یگان محل خدمت خود را انتخاب نمایند. این افراد می توانند انتخاب کنند که به دنبال خدمت در کدام یگان اعم از نیروی هوایی، نیروی زمینی، دریایی، ارتش و …

خدمت سربازی در شهر مورد علاقه

با پشت سر گذاشتن طرح سرباز ماهر علاوه بر انتخاب سازمان محل خدمت، فرد می تواند شهر محل خدمت خود را نیز مشخص کند.

کسری خدمت سرباز ماهر

از مهر ماه 1402 تصویب شد که قانون کسری خدمت یک ماهه به سربازانی که طرح سرباز ماهر را پشت سر گذاشته اند تعلق بگیرد. برای دریافت این کسری شما باید یکی از 600 مهارت اعلام شده در سازمان نظام وظیفه را قبل از اعزام به خدمت کسب کرده باشید.

امتیاز برای پذیرش امریه

احتمال دریافت امتیاز امریه برای مشمولان خدمت سربازی کاهش یافته است. اما افرادی که طرح مهارت آموزی را گذرانده اند نیز احتمال بالاتری برای قبولی و دریافت امریه دستگاه های غیر نظامی خواهند داشت.

امکان جابه جایی تاریخ اعزام

شما ممکن است بنا به دلایلی بخواهید تاریخ اعزام خود به خدمت را چند ماهی به تعویق بیاندازید. بهتر است بدانید افرادی که در طرح مهارت آموزی خدمت شرکت کرده اند و مدرک خود را دریافت کرده اند می توانند از تاخیر بین 6 تا یک سال خدمت استفاده نمایند.

جذب شدن در نیروهای مسلح به عنوان مربی در زمینه مهارت خود

سربازانی که در حرفه ای تخصص بالایی دارند و افراد با مهارت و حرفه ای شناخته می شوند، می توانند به عنوان مربی در نیروهای مسلح مشغول به کار می شوند.

پرداخت هزینه های دوره هاهی مهارت آموزی

در اکثر شرایط بخشی و یا کل هزینه مهارت آموزی برای سرباز واریز می شود.

 

رشته های سرباز ماهر

لیست مهارت های سرباز ماهر در زیر گفته شده است. افراد می توانند بر حسب علاقه، استعداد و مهارت های خود یکی از رشته های مهارت آموزی سربازان را انتخاب کنند.

مهارت های صنعتی

مهارت های کشاورزی

کسب و کار و آموزش کارآفرینی

مترجمی زبان های خارجی

دامپروری
آموزش مهارت های هنری

تعمیرر موتور خودرو

آموزش کاربر ICDL

جوشکاری

برشکاری

لوله کشی ساختمان

برق ساختمان

برق خودرو

برنامه نویسی

تعمیر کار یخچال فریزر

برقکار صنعتی

و …

چگونه سرباز ماهر شویم

سخنی از مشاوران آویژه

سرباز ماهر یکی از طرح های مهمی است که از سال 1401 به صورت اجباری در دوران خدمت سربازی اجرا شده است.

شرکت در این طرح مزیت های زیادی را برای فرد به همراه دارد. یکی از مهم ترین مزیت های این طرح را می توان یادگیری مهارتی خاص دانست که به فرد کمک می کند بعد از پایان یافتن دوران خدمت خود متناسب با حرفه، شغل مناسبی یافته و یا احتمال استخدامی فرد در سازمان های دولتی و خصوصی را افزایش دهد.

پس بهتر است مشمولان با در نظر گرفتن مزیت های طرح سرباز ماهر به این طرح در جهت یادگیری مهارتی خاص نگاه ویژه ای داشته باشند و سعی کنند از این دوران نهایت استفاده را ببرند.

سوالات متداول

سوال علامتمنظور از طرح سرباز ماهر چیست؟

طرح سرباز ماهر برای بکارگیری مشمولان در قالب نیروهای پیمانی 4 و 5 ساله است تا به این طریق علاوه بر کسب حقوق و مزایای مناسب، برای حفظ امنیت از مرزهای کشور آماده شوند.

سوال علامتحقوق سربازان پیمانی در طول دوره از چه محل تامین خواهد شد؟

مالیات افرادی که پس از شرکت دوره های آموزشی، از خدمت نظام وظیفه معاف شده و وارد بازار کار می شوند.

سوال علامتآیا طرح سرباز ماهر در سال 1400 تصویب شده و در حال اجراست؟

خیر؛ طرح سرباز ماهر هنوز به تایید ستاد نیروهای مسلح نرسیده و هنوز در مرحله تدوین و بررسی قرار دارد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

طرح سرباز ماهر چیست؟ نحوه ثبت نام + لیست رشته های سرباز ماهر

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 4 نظر:
 1. سلام وقتتون بخیر باشه؛ برای سرباز ماهر حتما باید مدرک فنی حرفه‌ای داشته باشیم؟ مثلا مدارک ICDL مربوط به مراکز آموزش مدیریت دولتی رو هم قبول می‌کنن؟

  1. برای بررسی بیشتر با مشاورین اویژه تماس حاصل فرمایید

 2. سلام. وقت به خیر.
  اگر کسی دوره ‌های فنی و حرفه ای مثل تعمیرات لوازم خانگی، برق ساختمان، و… گذرونده باشه و مدرک فنی و حرفه ای هم از طریق قبولی در آزمون رسمی فنی و حرفه ای دریافت کرده باشه، دیگه نیازی به گذروندن دوره‌های مهارتی سرباز ماهر نیست؟ در این صورت شخص مشمول چطور خدمت سربازی رو میگذرونه؟ مثلا در بخش خدماتی و تعمیرات کار میکنه و از انجام کارهای سنگین و اردوگاه و میدان تیر و… معاف میشه؟
  لطفا علاوه بر مزایای طرح سرباز ماهر، درباره جزئیات و نحوه گذراندن دوره سربازی برای یک سرباز ماهر بیشتر توضیح بدید. یعنی شخص سرباز ماهر، بعد از دوره آموزشی سربازی و تقسیم، در طول باقی مانده خدمتش صرفا باید دوره فنی و حرفه ای بگذرونه و آزمون بده و مدرک فنی و حرفه ای بگیره؟
  در ضمن آیا شخص سرباز ماهر میتونه امتیازی برای احتمال بیشتر دریافت امریه داشته باشه؟ درصورت مثبت بوده پاسخ لطفا درباره امتیاز احتمال بیشتر دریافت امریه در ارگانها در طرح سرباز ماهر بیشتر توضیح بدید. شخص سرباز ماهر چه زمانی باید برای امریه اقدام کنه؟ با توجه به این که اکثر ارگانهای امریه، شرایط حداقل مدارک تحصیلی را در نظر میگیرند، برای سرباز ماهری که بخواهد از امریه استفاده کند، آیا شرایط مدرک تحصیلی تاثیری دارد یا خیر؟
  ممنون میشم این مطالب رو بیشتر باز کنید و توضیح بدید.
  با تجدید احترام.
  ارادت.

  1. با طرح سرباز ماهر بعد سربازی می تونید وام دریافت کنید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

یکشنبه

1403/3/27

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید