ثبت نام دانشگاه پیام نور

ثبت نام دانشگاه های پیام نور مورد تایید وزارت علوم میباشد ومدرک این دانشگاه معتبر وقابل تعمیم به سایر دانشگاه ها میباشد ، حتی مدرک این دانشگاه  دارای اعتبار برای دانشگاه های خارج کشور میباشد ، این دانشگاه رتبه ی بالایی درمقایسه با دانشگاه های جامع کشور را آزان خود کرده است . افراد بسیاری متقاضی برای شرکت در این دانشگاه میباشند . علی رغم تفکرات داوطلبان حضور در کلاس های درسی اجباری نیست و به صورت غیر حضوری برگزار میشود ، ولی باید گفت که حضور دانشجو  در کلاس های درسی  اختیاری میباشد ولی در درس های آزمایشگاهی وعملی اجباری میباشد .  ثبت نام دانشگاه پیام نور که به صورت بدون آزمون و با آزمون انجام میشود و در دو مقطع کارشناسی پیوسته وکارشناسی ارشد انجام میشود .  ثبت نام دانشگاه های پیام نور در مقطع کاردانی وکارشناسی نا پیوسته وجود ندارد .

نکاتی در زمینه نحوه ثبت نام دانشگاه های پیام نور

ورود به دانشگاه پیام نور امروزه اهداف زیادی از متقاضیان برای  شرکت به تحصیلات آکادمیک میباشد ، به همین دلیل سوالاتی زیادی برای ورود به این دانشگاه ذهن داوطلبان را مشغول کرده است  یکی از مهمترین نکات در رابطه با ورود به دانشگاه پیام نور این میباشد که  ثبت نام دانشگاه های پیام نور در دو نوبت مهرماه  و بهمن ماه انجام میشود ،  دفترچه ثبت نام دانشگاه های پیام نور برای ورودی مهرماه همزمان با دفترچه سراسری منتشر میگردد و به صورت اینترنتی انجام میشود . متقاضیان جهت ثبت نام دانشگاه پیام نور ابتدا باید به کسب اطلاعات در زمینه نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور اقدام کنند ، لذا باید دفترچه ثبت نام دانشگاه های پیام نور را از سایت سازمان سنجش تهیه کنند  .

 ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور


بیشتر بخوانید: ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد


 ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور طی چند سال اخیر به دلیل برداشته شدن کنکور ورودی مورد استقبال بیشماری قرار گرفته است  و رشد بی نظیری  درجذب دانشجویان داشته است .  ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور  جز انتخاب اول داوطلبان به دلیل عدم شرکت در کلاس های دانشگاهی میباشد . ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور طبق روال هر سال  دو بار برای ورودی های نیم ترم مهرماه وبهمن ماه  در مقطع کارشناسی پیوسته به صورت بدون کنکور امکان پذیر است  . داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه پیام نور بدون کنکور ورودی مهرماه میتوانند همزمان با انتخاب رشته سراسری اقدام کنند و از میان لیست رشته ها و واحدهای دانشگاهی که توسط سازمان سنجش معرفی میشوند ، انتخاب کنند .  متقاضیان حداکثر ۱۵۰ رشته براساس علایق و اولویت های خود میتوانند انتخاب کنند .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه پیام نور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

نکاتی پیرامون دانشگاه پیام نور

پذیرش در دانشگاه پیام نور براساس سوابق تحصیلی میباشد ، سازمان سنجش اقدام به بررسی سوابق تحصیلی هرفرد میکند ، وسپس نتایج را اعلام میکنند . ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور ورودی نوبت دوم بهمن ماه به نام تکمیل ظرفیت انجام میشود ، داوطلب تنها میتواند یک رشته را که تکمیل ظرفیت ارائه داده انتخاب کند و در تکمیل ظرفیتی که در بهمن ماه ومهرماه ارائه میشود شرکت کند .  ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور برای تکمیل ظرفیت به صورت حضوری انجام میشود و باید کد رشته را از لیست رشته های پیام نور انتخاب و به مرکز آموزش مراجعه کند .  پذیرش در بعضی از رشته های این دانشگاه براساس حضور در کنکور سراسری میباشد و داوطلب پس از شرکت در آزمون برای انتخاب رشته مد نظرش اقدام میکند .

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور

زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور در دو بازه زمانی در سال مشخص گردیده است . این دو نوبت را تحت عنوان نیمترم مهرماه و نیمسال دوم بهمن ماه  میشناسند .  زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور به صورت دقیق  توسط سایت سازمان سنجش منتشر میشود ،  ولی به صورت حدودی  زمان ثبت نام دانشگاه های پیام نور برای نوبت مهرماه در نیمه مرداد ماه و برای نوبت دوم بهمن ماه در نیمه دی ماه انجام میشود . ثبت نام مهرماه به صورت اینترنتی  است ، ولی ثبت نام در نوبت دوم بهمن ماه حضوری و با مراجعه به یکی از واحد های دانشگاه پیام نور میباشد . تعداد کمی از رشته های این  دانشگاه به صورت کنکور میباشد ،  ملاک پذیرش داوطلب  در این رشته ها براساس رتبه کسب شده در کنکور سراسری میباشد .


بیشتر بخوانید: شهریه دانشگاه پیام نور کارشناسی


مهلت ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور

مهلت ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور برای هر دوره به مدت یک هفته میباشد و در بعضی مواقع چند روز زمان ثبت نام را تمدید میکنند ، داوطلبان برای پیگیری باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند . افراد در مهلت انتخاب رشته میتوانند ازطریق سایت دانشگاه پیام نور و یا سایت سازمان سنجش ثبت نام کنند . مهلت ثبت نام دانشگاه های پیام نور بدون کنکور برای ورودی نوبت دوم بهمن ماه محدود میباشد و در بیشتر مواقع فرصت تمدید وجود ندارد ، در این صورت داوطلبان باید در این زمان محدود  دفترچه ثبت نام پیام نور بهمن ماه را بخوبی بررسی کنند و بهترین رشته را انتخاب کنند که عملکرد بالایی داشته باشد در غیر این صورت باید برای ورودی مهرماه  شرکت کنند .


بیشتر بخوانید: مهلت ثبت نام  پیام نور


شرایط ثبت نام دانشگاه های پیام نور کارشناسی

شرایط ثبت نام دانشگاه های پیام نور کارشناسی بدین صورت میباشد که با توجه به اینکه دفترچه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه با دفترچه ثبت نام با کنکور دانشگاه پیام نور متفاوت است ، متقاضیان با توجه به دوره انتخابی خود ، میتوانند هر یک از این دفترچه ها را مطالعه کنند و از شرایط  و ضوابط آن مطلع شوند .  ذکر این نکته حائز اهمیت میباشد که داوطلبان میتوانند علاوه بر رشته هایی که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور اعلام شده  در رشته های با کنکور نیز ثبت نام کنند ولی در نهایت باید یکی از این رشته ها را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنند .

نکات مهم در زمینه شرایط ثبت نام

شرایط ثبت نام دانشگاه های پیام نور کارشناسی برای داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی هستند بدین شرح است که در یک صورت میتوانند در این  دانشگاه ادامه تحصیل دهند وآن هم دارا بودن  مدرک کاردانی  میباشد ، متقاضیان آقا باید از نظر وضعیت نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند ، متقاضیانی که مدرک علوم پزشکی دارند باید دوران طرح نیروی انسانی خود را بگذرانند و سپس اقدام به ثبت نام در این دانشگاه کنند و ضمن ثبت نام حضوری مدرک پایان طرح  خود را به دانشگاه ارائه دهند ، اگر دانشجویی قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارد و در حال حاضر دانشجو دانشگاه روزانه است باید از دانشگاه انصراف دهد  و سپس فرم انصراف از دانشگاه روزانه را به دانشگاه پیام نورارائه دهد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور


ثبت نام دانشگاه پیام نور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه پیام نور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1750 الی 2250 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.

با خیال راحت خرید کنید.

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1399/7/6

دوشنبه

1399/7/7

سه شنبه

1399/7/8

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید