انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن در سال ۱۴۰۰

انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن چگونه است؟

انواع معافیت سربازی موضوع این مقاله است که می خواهیم به طور کامل به آن بپردازیم. علاوه بر این در بخش های بعدی به انواع معافیت کفالت، انواع معافیت پزشکی و انواع معافیت ایثارگری اشاره می کنیم.

فرد مشمول همین که به سن مشمولیت می رسد باید خود را برای سربازی معرفی کند و هرچه زودتر اقدام به گرفتن دفترچه اعزام به خدمت کند تا وارد غیبت نشود زیرا در این صورت نه می تواند معاف شود و نه میتواند از امریه سربازی استفاده کند.

انواع معافیت های سربازی و شناخت راه های معافیت، یکی از مسائل مهم و اساسی در سرنوشت و زندگی پسرهای این مرز و بوم است چرا که عموما می شنویم که این دو سال بخش مهمی از زمان طلایی زندگی را می گیرد و در حقیقت  دو سال از زندگی تلف می شود. هرچند که به قول معروف می گویند سربازی پسر را مرد می کند اما خب چه می شود کرد وقتی خیلی ها ترجیح می دهند اینگونه بزرگ نشوند و می خواهند از هر طریقی که می شود به معافیت دست بیابند و به مراد دل برسند.

نکته این جا است که عموما راه هایی را برای گرفتن انواع معافیت های سربازی شنیده اند اما نمی دانند کدام یک به درد آن ها می خورد یا کدام یک از مسیرهایی که شنیده اند طبق قوانین جدید حذف شده یا چه موارد جدیدی به قوانین افزوده شده است. برای پیدا کردن بهترین مسیر معافیت لازم است انواع معافیت های سربازی را به خوبی بشناسید. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید و در مورد تمام راه ها آگاه، مشورت کنید.

انواع معافیت های سربازی شامل چه مواردی است؟

خدمت سربازی برای همه جوانان اجباری است و باید خود را برای چنین خدمتی آماده کنند اما آنها بیشتر به دنبال راه هایی هستند که بتوانند انواع کارت معافیت سربازی بگیرند و از دو سال خدمت کردن در پادگان رها شوند. معافیت های سربازی هم مراحل و یک سری شرایط و ضوابطی دارد که مشمول باید از آنها اطلاع یابد. ما به شما مشاوره نظام وظیفه این مرکز را برای داشتن اطلاعات دقیق در این باره معرفی میکنیم.

انواع معافیت سربازی شامل چه کسانی میشود؟

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن در سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

انواع معافیت های خدمت سربازی

انواع معافیت های خدمت سربازی در جدول زیر برای شما عزیزان قرار داده شده است.

مهاجرت تحصیلیانواع معافیت های خدمت سربازی

معافیت ایثارگری برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت موارد خاص برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت پزشکی برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت تحصیلی برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت پروژه کسری خدمت برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت تعهد به خدمت برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت مشمولان مددجو با حمایت کمیته امداد
معافیت کفالت برای افراد متقاضی واجد شرایط
معافیت بخشودگی سنی
متاهل بودن
معافیت بنیاد ملی نخبگان

شرایط گرفتن معافیت سربازی چگونه است؟

دریافت انواع معافیت خدمت سربازی برای تمام معافیت ها یکسان نیست. انواع معافیت ها را در بالا ذکر کردیم حالا می خواهیم شما را با دریافت هر یک از آنها آشنا کنیم. برای دریافت انواع معافیت خدمت سربازی باید فرد مشمول ۲ الی ۳ ماه قبل از اعزام به خدمت سربازی اقدام کند. شما را در بخش بعدی با مراحل دریافت معافیت های خدمت سربازی آشنا می کنیم. پس با ما همراه باشید تا از مراحل دریافت هر یک آشنا شوید.

مراحل دریافت انواع معافیت خدمت سربازی چگونه است؟

مراحل دریافت انواع معافیت خدمت سربازی در این بخش برای شما مشمول عزیز به طور کامل بررسی خواهد شد.

شرایط گرفتن معافیت سربازی چگونه است؟

مهاجرت تحصیلیدر زیر به مراحل دریافت انواع معافیت خدمت سربازی توجه کنید:

مراحل دریافت معافیت پزشکی:

فرد مشمول ابتدا به پلیس +۱۰ برای دریافت دفترچه خدمت سربازی مراجعه می کند. سپس توسط پزشک مورد معاینه اولیه قرار میگیرد، پس از آن به بیمارستان برای معاینات دقیق رجوع میکند. سپس با ارائه مدارک لازم و شرایط مورد نظر به کاربر پلیس +۱۰ ثبت نام می کند. بعدا در شورای پزشکی برای مشمول کمیسیون برگزار می کنند تا ببینند معافیت پزشکی به فرد مشمول تعلق میگیرد یا خیر؟

مراحل دریافت معافیت ایثارگری:

فرد مشمول با داشتن شرایط معافیت ایثارگری میتواند اقدام به دریافت آن کند. به این صورت که از بنیاد شهید برگه ای را که نشان می دهد مبنی بر آن که فرد یا پدرش جانباز است و یا دارای چه درصدی از جانبازی است، سپس به همراه دیگر مدارک لازم از جمله همراه داشتن عکس به پلیس +۱۰ تحویل میدهد تا دیگر مراحل ثبت نام را آغاز کند.

مراحل دریافت معافیت موارد خاص:

این معافیت همانطور که از اسمش معلوم است برای افراد خاص است؛ به عنوان مثال کسانی که در خانواده یک عضو معلول دارند. متقاضی با داشتن شرایط و به همراه داشتن مدارک به پلیس +۱۰ مراجعه کرده و با ارائه مدارک مربوطه ثبت نام می کند. پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان نظام وظیفه کارت معافیت متقاضی به نشانی وی ارسال می شود.

مراحل دریافت معافیت تحصیلی:

این نوع معافیت نیز انواع گوناگونی دارد. برای دریافت این معافیت فرد مشمول وقتی به سن ۱۹ سالگی میرسد به دفتر پلیس +۱۰ مراجعه می کند. پس از دریافت معافیت تحصیلی به مرکز آموزشی محل تحصیلی خود مدرک مربوط به معافیت تحصیلی را ارائه می دهد.

مراحل دریافت معافیت کفالت:

مشمول پس از اینکه شرایط معافیت کفالت را داشت به پلیس +۱۰ مراجعه می کند و مدارک مربوطه را جهت ثبت نام به کاربر پلیس +۱۰ ارائه می دهد. پس از آن برای فرد در هیات رسیدگی بررسی های مربوطه انجام می شود تا به فرد کارت معافیت ابلاغ شود.

مراحل دریافت معافیت بخشودگی سنی:

طبق این قانون افرادی که تا سن ۵۰ سالگی هنوز به خدمت نرفته اند معاف می شوند و شناسنامه آنها برای اخذ مدرک معافیت سربازی کافی است. اما اگر به فکر معافیت از این راه هستید باید بگویم بدترین را انتخاب کرده اید، به این فکر کرده اید تا سن پنجاه سالگی را بدون کارت معافیت چگونه می خواهید زندگی کنید؟ در طی این سال ها نمی توانید از کشور خارج شوید همچنین برای استخدام در بسیاری از ارگان ها به مشکل بر می خورید پس این راه را از ذهنتان خط بزنید.

مراحل دریافت متاهل بودن:

این نوع از انواع معافیت های سربازی نیز در واقع تنها می تواند خدمت سربازی را چند ماه کوتاه تر کند. طبق این قانون سربازان متاهل کسر خدمت نمی گیرند و فقط به ازای هر فرزند می توانند سه ماه کسر خدمت دریافت کنند.

انواع معافیت کفالت خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

مراحل دریافت معافیت بنیاد ملی نخبگان:

طبق این قانون افرادی که در بنیاد ملی نخبگان عضو باشند و پروژه ای پژوهشی و تحقیقاتی تحویل دهند می توانند از خدمت سربازی معاف شود البته این قانون دارای شرایط خاص است که برای دریافت معافیت باید به طور کامل از آن آگاه باشید.

مراحل دریافت معافیت تعهد به خدمت:

همچنین یکی دیگر از شرایط اخذ انواع معافیت های سربازی این است که فرد جهت کار در سازمان های دولتی تعهد و ضمانت دهد. این نوع از معافیت به این صورت است که فرد متعهد می شود به جای خدمت در یکی از ارگان های های دولتی مانند: تربیت معلم، آموزش و پرورش، قوه ی قضاییه، سازمان هواپیمایی، سازمان کشتیرانی، وزارت بهداشت یا سازمان نیروهای مسلح استخدام شود و بعد از گذراندن سهمیه مورد نظر هر کدام از ارگان ها برای دریافت کارت معافیت به سازمان نظام وظیفه مراجعه نمایند.

به طور کلی برای رسیدن به معافیت سربازی باید به طور کامل انواع معافیت های سربازی را بشناسید.


بیشتر بخوانید: معافیت مشمولان مددجو با حمایت کمیته امداد چگونه است؟


انواع معافیت کفالت خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

انواع معافیت کفالت خدمت سربازی موضوع این بخش از مقاله است. که می خواهیم به طور مفصل به آن بپردازیم. معافیت کفالت هم مانند معافیت های دیگر انواع مختلفی دارد.

مهاجرت تحصیلیانواع معافیت کفالت خدمت سربازی به صورت زیر است:

 • مشمولی که پدر نیاز به نگهداری دارد. سن پدر ۷۰ به بالا باشد.
 • مشمولی که پدرش فوت کرده و فرد تنها سرپرست و نگهدارنده خانواده است.
 • مشمولی که سرپرستی خواهرش را بر عهده دارد.
 • مشمولی که از مادربزرگ و پدربزرگش نگهداری می کند.
 • مشمولی که از برادران معلول خود مواظبت می کند.
 • مشمولی که به خاطر از دست دادن همسرش نگهداری فرزندانش را بر عهده دارد.
 • اگر پدری در حین انجام خدمت سربازی فوت کند، پسرش میتواند معافیت بگیرد و اگر برادری در طول خدمت فوت کند یکی از برادرانش می تواند معاف شود.

انواع معافیت پزشکی خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

انواع معافیت پزشکی خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

انواع معافیت پزشکی خدمت سربازی نیز مانند معافیت کفالت انواع متفاوتی دارد. انواع معافیت پزشکی خدمت سربازی بستگی به بیماری مشمول دارد که در ذیل به برخی از این بیماری ها اشاره می کنیم.

مهاجرت تحصیلیانواع بیماری هایی که فرد با دارا بودن آنها معافیت پزشکی می گیرد:

 • بیماری های استخوان
 • بیماری های عمومی
 • بیماری های عفونی
 • بیماری های غدد مترشحه
 • پوست و بافت های زیر پوست
 • دستگاه ادراری و تناسلی
 • خون و انکولوژی
 • اعصاب و روان
 • ریه و قفسه صدری
 • گوش و بینی و حلق
 • روماتولوژی و بافت همبند

و دیگر بیماری ها که فرد می تواند به واسطه آنها معافیت دریافت کند البته هر کدام از این بیماری ها خود شاخه های مختلفی برای معافیت دارند.

انواع معافیت ایثارگری خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

انواع معافیت ایثارگری خدمت سربازی متفاوت است که تنها برای فرزندان جانبازان، ایثارگران و شهدا است که با داشتن شرایط و مدارک مربوطه میتوانند معافیت بگیرند.

مهاجرت تحصیلیانواع معافیت ایثارگری خدمت سربازی به شکل زیر است:

 • کلیه فرزندان جانبازان، شهدا و ایثارگران وقتی به سن مشمولیت ( ۱۸ سالگی ) میرسند به آنها معافیت ایثارگری تعلق می گیرد.
 • فرد مشمول میتواند در صورتی که برادر شهیدش ( جانباز ) فرزند پسر نداشته باشد معافیت ایثارگری بگیرد.
 • فرد جانباز میتواند معاف شود. اگر پدر به خاطر جانبازی معاف شود، فرزندش نمیتواند معافیت بگیرد.
 • مشمول میتواند با ارائه مدارکی که ثابت کند جانباز او را به فرزند خواندگی پذیرفته است معافیت ایثارگری می گیرد.
 • اگر همسر مشمول از زنان جانباز باشد معافیت به وی تعلق می گیرد. اگر ازدواج آنان کمتر از ۵ سال باشد معافیت موقت میگیرد. اگر بیشتر از ۵ سال باشد که با هم ازدواج کرده اند معافیت دائم به فرد مشمول تعلق می گیرد.

انواع معافیت ایثارگری خدمت سربازی شامل چه مواردی است؟

سوالات متداول

مدت خدمت سربازی چند ماهه است؟

 • اگر فرد در سازمان ها و ارگان های دولتی به صورت سرباز امریه خدمت کند؛ ۲۴ ماهه است.
 • اگر مشمول به عنوان سرباز معمولی در پادگان ها خدمت کند؛ ۲۱ ماهه است.
 • اگر مشمول در مناطق جنگی خدمت سربازی را بگذراند؛ ۱۸ ماهه است.
 • اگر فرد مشمول در مناطق محروم که آب و هوای مطلوبی ندارند خدمت کند؛ ۱۹ ماهه است.

فرد مشمول با کدام شرایط میتواند معافیت کفالت دریافت کند؟

فرد مشمول برای آنکه بتواند معافیت کفالت بگیرد باید اولا غیبت نداشته باشد، ثانیا به سن ۱۸ سالگی کامل رسیده باشد، ثالثا تنها سرپرست و نگهدارنده در خانواده باشد. یعنی کفالت خواهر، برادر، مادر، پدر و غیره را داشته باشد. اگر برادر بزرگتر از خود داشته باشد و بنا به تشخیص شورای پزشکی برادر بزرگتر دچار بیماری بوده و نتواند سرپرستی خانواده را بر عهده بگیرد، برادر کوچک میتواند معافیت کفالت دریافت کند.

مدارک لازم جهت دریافت معافیت پزشکی شامل چه مواردی میباشد؟

 • همراه داشتن برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت
 • برگه واکسیناسیون مشمول باید همراه فرد باشد.
 • همراه داشتن برگه معاینه اولیه توسط پزشک.
 • به همراه داشتن کپی از کارت ملی و صفحات شناسنامه عکسدار مشمول.
 • کپی از آخرین مدرک تحصیلی مشمول.
 • عکس ۳*۴ از مشمول با پس زمینه سفید.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره آویژه

هدف مرکز مشاوره آویژه از ارائه اطلاعات لازم در زمینه مشکلات خدمت سربازی و افزایش آگاهی شماست تا با توسعه دانش خود، جهت ارتقا و بهبود کیفیت زندگی خود، گامی مهم بردارید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه نمایید .

در این راستا مرکز مشاوره آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره معافیت سربازی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن در سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه انواع معافیت سربازی و شرایط استفاده از آن در سال ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 51 نظر:
 1. سلام خسته نباشید من یکی از بیماری خاص ام اس دارم خودمو معروفی کرده بودم اما سردرد ضعف پا طاقت نداشتم رفتم دکتر گفتن ام اس داری شما نمیتونی خدمت بری سه ماه هنوزم تخت کنترل دکترم میتونم معافیت خدمتمو بگیرم

 2. سلام من۲۰سالمه خانواده ی من آمریکا مهاجرت کردند و من برای ادامه تحصیل همین قصد را دارم می خواستم بدونم میتونم سند بگذارم تا از کشور خارج شوم

 3. سلام پدر بنده مددجو بهزیستیه و دارای معلولیت چشمیه خفیف و دید در شب نداره.به علت اینکار بیشتر کارهاشون در شب خودم انجام میدم.
  آیا میتونم معافیت دائم بگیرم؟!

 4. سلام من۲۲ سالمه سال بعد لیسانسمو میگرم و میرم خدمت پدرم ۲ سال ایثارگری داره که ۲ سال قبل برادرم با ایثارگری پدرم چند ماه کسری گرفت و ظاهرا اونموقع گفتن فرزندان دیگه مشمول کسری ایثارگری پدر نمیشن الان میخواستم بدونم قانون جدیدی اومده و امکان داره من هم بتونم از ایثارگری پدر استفاده کنم؟

 5. سلام خسته نباشید ، بنده معافیت تحصیلی دارم ، میخواستم بدونم میتونم معافیت دائم رو بگیرم؟
  مجموع نمره دو تا چشم بنده ۱۰ هست و مدرک دیپلم هم دارم.

 6. سلام من کلا به دلیل مشکلی که دارم معافم ولی معافیت تحصیلی گرفتم آیا میتونم زودتر از دو سال اقدام به معافیت دائمی بکنم یا نه؟

 7. باسلام بنده ۲۳سالمه لیسانس دارم پدرم ۷۸ سال سن داره و دارای مشکل قلبی ۳۰ درصد قلبشون کار میکنه دوتا برادر ناتنی از یه مادر دیگه دارم که سنشون ۵۰ به بالا هست(یکی از برادرا ناتنی هم عمل باز قلب انجام داده).آیامیتونم معافیت کفالت بگیرم یا معافیت مراقبت از بیمار؟

  1. با سلام به احتمال زیاد بله .البته اگر عدم صلاحیت انهارو اثبات کنید .

 8. سلام
  ببخشید من تک پسر هستم و بیماری آسم دارم و قفسه سینه قسمت راست بزرگتر از چپ هست. کف پام صاف هست و کمردرد هم دارم
  پدرم هم دیسک کمر و قندخون داره
  به نظرتون معاف میشم؟

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط بالایی برای بررسی معافیت وجود دارد.در رابطه با مشاوره دقیق تر با کارشناسان تماس بگیرید

 9. سلام خسته نباشیدمن تک کلیه هستم بینیم شکسته چشمام زرد هم میشن من میخواهم معافیت سربازی بگیرم چجوری معافیت بگیرم

 10. من مادر بزرگم ۷۳ ساله هست ۲ پسر داره ۴دختر من تنها نوه پسریش هستم ک ۱۸ سالش می خواستم بدونم می تونم معافیت بگیرم

 11. با سلام
  سن پدرم ۶۱ است مریض هم هست و چند بار عمل کلیه جهت سنگ کلیه داشته. پرونده هاش هم موجوده
  مادرم و یه خواهر کوچیک هم دارم

  خودم هم لیسانس دارم.
  میشه لطف کنید توضیح بدید که آیا معاف میشم؟
  اگه اره
  بفرپایید مراحل پیگیری و گرفتن معافیتم چطوره؟

  1. سلام دوست عزیز
   احتمال معافیت وجود دارد .برای بررسی دقیق شرایط خود با مشاورین تماس بگیرید

    1. سلام دوست عزیز
     با توجه به شدت بیماری و مدرک تحصیلی بررسی میشود اقدام کنید

  1. سلام همسر من مشکل غددمترحشه داره الان هم دو بچه داریم پدر همسرهم درزمان جنگ ۲۴ماه خدمت کرده واینکه یه خواهر مطلقه هم داره که ازاون هم باید حمایت کنه چون پدر همسرم چند سال فوت کرده ولی خدمت نرفته همسرم چند روزآموزشی رفت ودیگه نرفت میشه کارت معافیت پزشکی گرفت؟

   1. سلام دوست عزیز
    با توجه به شدت بیماری و مدرک تحصیلی انجام میشود. اقدام کنید

 12. سلام پدرم دیسک کمردارد وتک فرزند هستم سن پدرم ۴۲ساله ایا مشمول معافیت میشوم

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت بیماری شدید پدر این مورد مقدور خواهد بود از نظام وظیفه برای فرایند پیگیری کنید

    1. سلام دوست عزیز
     با توجه به شدت بیماری و مدرک تحصیلی بررسی میشود اقدام کنید

 13. سلام من متولد ۸۰هستم
  یکم دیر رفتم واسه دفترچه اعزام
  دکتر برام کمیسیون نوشته
  امکان داره معاف شم
  بیماریم لکنت زبان هستش

  1. سلام دوست عزیز
   احتمال دارد .رای نهایی با برسی و شدت لکنت صادر میشود

 14. سلام پدر من دو سال دیگه به سن ۷۰ سال میرسه و من متولد ۷۹ هستم (معافیت تحصیلی تا سال اواسط ۱۴۰۰ گرفتم)
  حالا من میتونم صبر کن سن پدرم ۷۰ بشه تا معافیت کسب کنم؟

 15. با سلام
  یکی از بستگان ما سرباز فراری هستش
  سال ۹۱اعزام شده و هنوز ب خدمت برنگشته
  پدر ایشان فوت کردند
  و ب غیر از خود یک خاهر۱۸ساله
  و یک برادر ۸ساله دارد
  ایا معافیت کفالت شامل حال ایشان میشود با در نظر گرفتم فراری بودن از خدمت سربازی؟
  ممنون از شما

  1. سلام/ خیر متاسفانه .. به علت فرار و غیبت خوردن ایشون امکان معافیت کفالت وجود ندارد . باید خود را به یگان معرفی کند و توجیه غیبت نماید.

   1. سلام وقت بخیر من از سال ۸۴ ام اس دارم دفترچه اعزام رو برای بیماری خواص پرکردم ولی معاف نشدم سال ۹۶ رفتم خدمت متاهل بودم در مسیر رفت و آمد تصادف کرده مهره دوم کمرم شکست و شیش تا دیسک نخاعی من بیرون زد ایا بخاطر بیماری و تصادف میتوانم جانبازی بگیرم

  1. سلام مهرداد جان
   لطفا شماره همراه و به همراه اسم شبکه اجتماعی که در آن عضو هستید را بفرمائید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1400/6/31

پنجشنبه

1400/7/1

جمعه

1400/7/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید