مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۱۴۰۲

مشاوره انتخاب رشته تجربی

رشته تجربی در چند سال اخیر، پر متقاضی‌ ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری بوده است. موضوعی که باعث افزایش رقابت برای تحصیل در شاخه های مختلف آن شده و شاهد وسواس زیادی از سوی دانشجویان در مرحله انتخاب رشته تجربی برای رسیدن به بهترین نتیجه باشیم.

اطلاع از نحوه یک انتخاب رشته اصولی و مناسب، می‌ تواند منجر به ثمر رسیدن تلاش‌ های چندساله داوطلبان و تحصیل در رشته مورد علاقه شده و احتمال موفقیت آنها را در این مسیر افزایش دهد.

از شما دعوت می‌ کنیم در ادامه این مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۱۴۰۲ را خدمتتان ارائه نماییم.

مشاوره انتخاب رشته تجربی ۱۴۰۲

پس از دریافت نتایج اولیه، تحلیل و بررسی مندرجات کارنامه بسیار اهمیت دارد؛ به گونه ای که متقاضیان باید ضمن توجه به رتبه و تراز اکتسابی خود، از وضعیت مجاز بودن و یا نبودن برای انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲ دوره های مختلف دانشگاه های سراسری و آزاد نیز مطلع گردند. چرا که در چینش اولویت های آنها تاثیر زیادی خواهد داشت.

انتخاب رشته تجربی

در ادامه این مقاله شما را با محتویات کارنامه کنکور و نحوه بررسی شرایط داوطلبان آشنا خواهیم کرد.

اما مهمترین گام در مرحله انتخاب رشته بعد از مشاهده کارنامه داوطلبی، بررسی شرایط و چیدمان اولویت ها می باشد. در واقع چیدمان رشته‌ ها بر اساس رتبه داوطلب در هر زیر گروه و رشته‌ های متناسب با رتبه اکتسابی است که این اطلاعات بر اساس قبولی‌ های سال‌ های قبل است.

البته داوطلبان تغییر ظرفیت پذیرش دانشگاه‌ ها و همچنین تغییر گرایش داوطلبان نسبت به یک‌ رشته خاص در انتخاب رشته کنکور تجربی برای آن سال را باید مدنظر داشته باشند.

برای به حداقل رساندن تأثیر عوامل ذکر شده، نوع چیدمان رشته‌ ها می‌ تواند شانس قبولی فرد در رشته مورد علاقه را افزایش دهد. پس از اطلاع از حدود رشته‌ ها و دانشگاه‌ های متناسب با رتبه کسب‌ شده، بهتر است داوطلبان ۴ نوع انتخاب در نظر داشته باشند.

پونزاین ۴ نوع انتخاب بشرح زیر است:

انتخاب رؤیایی

انتخاب های رویایی مواردی هستند که با رتبه داوطلب اختلاف خیلی زیادی دارند و باید تعداد محدودی بین ۵ تا ۱۰ درصد از کد رشته محل‌ ها شامل این نوع انتخاب باشد.

انتخاب خوش‌ بینانه

رشته‌ های خوش‌ بینانه با رتبه کسب‌ شده داوطلب در کنکور تجربی اختلاف زیادی ندارد و بهتر است که حدود ۳۰ درصد انتخاب‌ ها را شامل شود.

انتخاب منطقی

انتخاب‌ های منطقی که باید در چیدمان با دقت خاصی انجام شود نیز باید حدود ۵۰ درصد موارد را شامل شود.

انتخاب بدبینانه

در نهایت انتخاب‌ های بدبینانه باید ۱۰ تا ۱۵ درصد انتخاب‌ های پایانی را شامل شود.

مشاوره انتخاب رشته تجربی 1401

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۲

پس از اینکه نتایج اولیه آزمون سراسری ۱۴۰۲ اعلام می شود، دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی ۱۴۰۲ نیز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

داوطلبانی که بر اساس مندرجات کارنامه اولیه خود، مجاز به انتخاب رشته در دوره های مختلف دانشگاه های سراسری شده‌ اند، می توانند در بازه های زمانی اعلام شده، فرم انتخاب رشته تجربی خود را تکمیل کنند.

در حال حاضر زمان انتخاب رشته تجربی ۱۴۰۲ اعلام نشده است؛ به محض اعلام در این قسمت به‌روزرسانی خواهد شد.

از آنجایی که معمولا نتایج اولیه کنکور سراسری در مرداد ماه اعلام می شود، متقاضیان نیز می توانند چند روز پس از دریافت نتایج، فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند. انتخاب رشته کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد به صورت مجزا و در سایت های مختلف انجام می شود.

ظرفیت پذیرش کنکور تجربی ۱۴۰۲

ظرفیت کل پذیرش در انتخاب رشته تجربی در سال گذشته در هر یک از دوره های روزانه، شبانه، پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد، مناطق محروم، دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه غیر انتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد ارائه شده به شرح جدول زیر می باشد.

جدول ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی گروه آزمایشی تجربی در دوره های مختلف کنکور سال گذشته
دوره با اعمال نمره آزمون و سوابق تحصیلی
روزانه ۳۶۱۷۱
نوبت دوم (شبانه) ۲۴۳۲
پردیس خودگردان و ظرفیت مازاد ۴۲۷۹
سهمیه مناطق محروم، زلزله زده و سایر مصوبات ۲۸۰
دانشگاه فرهنگیان (ویژه داوطلبان آزاد) ۵۰۳۹
دانشگاه‌ها و موسسات غیر انتفاعی ۴۳۵۶
دانشگاه پیام نور ۶۷۷۹
دانشگاه آزاد ۱۳۳۹
ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد ۲۹۳
جمع کل ۶۰۹۶۸

مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری

کارنامه کنکور تجربی ۱۴۰۲ حاوی چه اطلاعاتی است؟

همانطور که اشاره کردیم، اطلاع از فرآیند انتخاب رشته تجربی می‌ تواند شانس موفقیت داوطلبان در رسیدن به گرایش و دانشگاه مد نظر خود را افزایش دهد.

با توجه به آنکه تحلیل کارنامه کنکور سراسری نقش مهمی در انتخاب رشته و موفقیت دانش آموزان دارد، در ادامه این مقاله به بیان توضیحاتی در رابطه با کلیه بخش های کارنامه کنکور پرداخته‌ ایم.

داوطلبان برای دریافت کارنامه کنکور باید در زمان مقرر به سایت سنجش مراجعه نموده و پس از درج اطلاعات خواسته شده، نتایج کنکور خود را دریافت کنند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۱۴۰۲ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

۱- اطلاعات ثبت نامی و آزمونی

بخش اطلاعات ثبت نامی و آزمونی در کارنامه کنکور سراسری شامل اطلاعات مهمی می باشد، که داوطلبان لازم است به دقت بررسی نمایند و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، درخواست خود را به صورت الکترونیکی به سایت سازمان سنجش ارسال کنند.

بخش اطلاعات ثبت نامی و آزمونی کارنامه کنکور، شامل موارد جدول زیر است.

بخش اطلاعات ثبت نامی و آزمونی کارنامه کنکور
شماره پرونده نام خانوادگی و نام جنس شماره شناسنامه سال تولد
سهمیه نهایی معلولیت معدل کتبی دیپلم عنوان دیپلم کد دیپلم
سال اخذ دیپلم کد دانش آموزی دیپلم کد منطقه اخذ دیپلم محل اخذ مدرک دیپلم محل اخذ مدرک سال دوازدهم
محل اخذ مدرک سال دهم محل تولد استان بومی ناحیه بومی قطب بومی
 • سهمیه نهایی

سهمیه شما بر اساس اطلاعاتی که هنگام تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش اعلام کردید و تایید ارگان مربوطه تعیین شده است.

 • استان ناحیه و قطب بومی

بومی گزینه ای شیوه ای است برای پذیرش داوطلبان کنکور در دانشگاه‌ ها اعمال می شود. دانشگاه‌ ها ۸۰ درصد ظرفیت پذیرش خود را به داوطلبان بومی و ۲۰ درصد ظرفیت پذیرش خود را به داوطلبان غیربومی (آزاد) اختصاص می دهند. مهم‌ ترین نکته گزینش بومی در انتخاب رشته این است که انتخاب رشته های بومی شانس قبولی شما را در دانشگاه های بومی افزایش می دهد.

 • وضعیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی

داوطلبان برای انتخاب رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، می توانند بدون توجه به گروه آزمایشی که در آن ثبت نام یا در آزمون آن شرکت کرده‌اند، اقدام نمایند.

۲- اعلام علاقه مندی بر اساس تقاضانامه

این قسمت هم بر اساس اطلاعاتی است که در زمان ثبت نام به سایت سنجش اعلام کرده‌ اید. در صورتیکه در زیر دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی “بلی” نوشته شده باشد، داوطلب می تواند از مجموعه رشته های دانشگاه های مذکور انتخاب نماید.

در صورتیکه هنگام ثبت نام علاقه مندی خود را به دوره های پیام نور و غیرانتفاعی اعلام نکرده‌ اید، در صورت مجاز بودن، در بازه زمانی انتخاب رشته با پرداخت هزینه مربوطه می توانید اعلام علاقه مندی نمایید.

۳- وضعیت مجاز به انتخاب رشته در دوره های مختلف

تحلیل کارنامه کنکور و اطلاع از وضعیت مجاز بودن رشته های با آزمون در انتخاب رشته اهمیت زیادی دارد. این بند نشان دهنده آن است که شما با توجه به نتایج آزمون، در چه دوره های تحصیلی می توانید انتخاب رشته کنید.

در صورتیکه در چند گروه آزمایشی شرکت کرده باشید، وضعیت آزمون های شما به ترتیب در چند ردیف نمایش داده می شود. هر داوطلب فقط می تواند در دوره‌ هایی که مجاز شده است، انتخاب رشته کند.

منظور از مجاز شدن این است که شما در آن دوره حداقل نمره لازم را کسب کرده‌ اید. برای انتخاب رشته در دانشگاه فرهنگیان، پیام نور و غیرانتفاعی، لازم است حتما علاقه‌ مندی اتان را اعلام کرده باشید.

کارنامه کنکور تجربی 1401 حاوی چه اطلاعاتی است؟

۴- وضعیت اعمال سوابق تحصیلی

دانش آموزان باید قبلا سوابق تحصیلی خود را در سامانه سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی دیپ کد به نشانی اینترنتی dipcode.medu.ir، مشاهده و تایید کرده باشند.

اطلاعات این قسمت مختص داوطلبانی است که دیپلم خود را از سال ۸۴ به بعد و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال ۱۳۹۱ به بعد دریافت کرده‌ اند.

۵- وضعیت رتبه و نمره کل داوطلب در هر زیرگروه آزمایشی

مهم‌ ترین بخش برای تحلیل کارنامه کنکور، بند “وضعیت رتبه و نمره کل داوطلب در هر زیرگروه آزمایشی” می باشد، که وضعیت رتبه داوطلب را در زیر گروه های مختلف نمایش می دهد و متقاضی باید بر اساس رتبه در سهمیه و زیر گروه های آن انتخاب رشته خود را انجام دهد.

در ردیف اول و دوم این بند، وضعیت اعمال سوابق تحصیلی نشان داده شده است که فقط برای آگاهی شماست و کاربردی برای تصمیم گیری در انتخاب رشته ندارد.

توجه داشته باشید که رتبه اصلی و مهم‌ ترین رتبه برای انتخاب رشته رتبه در سهمیه و زیر گروه های مقابل آن می باشد.

۶- نمره های خام درس های امتحانی

در ردیف “نمره های خام درس های امتحانی”، نمرات خام (نمره درصدی) درس های امتحانی خود را مشاهده می کنید. این نمرات ملاک عمل برای محاسبه نمرات کل نهایی هر متقاضی در هر زیرگروه می باشد.

۷- نمره کل و رتبه‌ها

تحلیل کارنامه کنکور و بررسی بند نمره کل و رتبه‌ ها در انتخاب رشته کنکور سراسری اهمیت زیادی دارد.

پونزبخش های مختلف قسمت “نمره کل و رتبه‌ ها” به صورت زیر است:

 • ماکزیمم نمره کل زیر گروه‌ ها

بالاترین نمره کل شما در بین زیرگروه‌ ها

 • رتبه کل در منطقه

این رتبه نشان می دهد در میان داوطلبانی که با یکدیگر در یک سهمیه قرار دارید نفر چندم می باشید.

 • آخرین رتبه مجاز در سهمیه نهایی (دوره های روزانه و نوبت دوم)

در صورتیکه رتبه شما بیشتر از رتبه آخرین نفر باشد، شما نمی توانید در دوره های روزانه و نوبت دوم انتخاب رشته کنید.

 • رتبه کشوری (بدون اعمال سهمیه)

این رتبه فقط جهت اطلاع به داوطلب داده می شود و کاربردی در انتخاب رشته داوطلبان ندارد.

نحوه انتخاب رشته تجربی ۱۴۰۱

نحوه انتخاب رشته تجربی ۱۴۰۲

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲ هستند، می توانند مطابق مراحل زیر اقدام به تکمیل انتخاب رشته نمایند و کد رشته محل‌ هایی که از دفترچه استخراج کرده‌ اند را در سایت درج کنند.

پونزبرای انجام انتخاب رشته، به ترتیب مراحل زیر اقدام کنید:

 1. ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی Sanjesh.org
 2. دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی دانشگاه‌ ها از طریق دفترچه انتخاب رشته در این سامانه
 3. بررسی دقیق رشته های ارائه شده و مشاهده ظرفیت هریک از رشته محل‌ ها
 4. استخراج کد رشته محل های مورد علاقه بر اساس گروه آزمایشی که شرکت کرده‌ اید و یادداشت کردن
 5. انتخاب لینک “سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۲”
 6. درج کد ملی و شناسه دسترسی به بخش انتخاب رشته تجربی
 7. واریز هزینه انتخاب رشته از طریق خرید کارت اعتباری و طی کردن مراحل پرداخت
 8. دریافت سریال پرداخت
 9. دریافت فرم انتخاب رشته آزمون سراسری تجربی و ثبت رشته‌ ها در فرم
 10. تایید نهایی و دریافت شماره پیگیری

مشاوره تلفنی انتخاب رشته و مزایای آن

مشاوره تلفنی انتخاب رشته، نه فقط برای رشته تجربی، بلکه برای همه رشته‌ ها و در همه گرایش‌ ها و مقاطع تحصیلی است. حتی افرادی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیاز به راهنمایی دارند، می‌ توانند از مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بصورت تلفنی بهره‌ مند شوند.

اگرچه میدانید که بسیاری از جزئیات مربوط به انتخاب رشته در دفترچه ثبت نام هر دانشگاهی موجود است؛ اما گاها نیاز افراد به برخی راهنمایی‌ ها جهت پیدا کردن استعداد و علاقه باعث می‌ شود چنین مراکزی برای کمک به آنها پدید بیایند و کمک گرفتن از آنها بی شک خالی از لطف نیست.

این مراکز با هدف راهنمایی داوطلبین در یافتن زمینه تحصیلی متناسب با استعداد و مهارت و علاقه خود و همچنین کمک به تعادل بالانس انتخاب رشته در کنکور که هر سال برگزار می‌شود، فعال بکار هستند.

گاها مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی، کمک بزرگی به افراد در تغییر آینده شان می‌ کنند.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته آویژه

برای انتخاب رشته تجربی، مرکز مشاوره آویژه آماده ارائه خدمات رسانی به محصلین عزیز می‌ باشد.

پونزمرکز مشاوره آویژه همچنین آماده خدمت رسانی در موارد زیر به دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می‌باشد:

مشاوره تلفنی انتخاب رشته آویژه

مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد می‌ تواند بخش‌ ها و قسمت های مختلفی داشته باشد. از جمله مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد برای مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته و کاردانی.

همانطور که میدانید دانشگاه آزاد نیز مانند سایر دانشگاه های سراسر کشور در مقاطع تحصیلی مختلفی دانشجو می‌ پذیرد و این کار دو بار در سال انجام می‌ شود.

مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد، باعث می‌ شود افرادی که در گروه آزمایشی تجربی مدرک دیپلم خود را گرفته‌ اند و به زیر گروه های این رشته علاقمند هستند، با توجه به رتبه و تراز خود بتوانند رشته درست و متناسب با استعداد خود را انتخاب کنند.

یک بخش بسیار مهم در مشاوره انتخاب رشته تجربی دانشگاه آزاد، مشاوره در مورد لیست رشته های ارائه شده در این دانشگاه است، که البته در دفترچه انتخاب رشته کنکور و ثبت نام دانشگاه آزاد نیز قید شده است.

سهمیه های انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲

پرجمعیت‌ ترین سهمیه کنکور تجربی، سهمیه مناطق است که خود به سه منطقه ۱، منطقه ۲ و منطقه ۳ تقسیم می شود.

بیش از ۹۵ درصد شرکت کنندگان کنکور تجربی در سهمیه مناطق دسته بندی می شوند. در واقع سهمیه مناطق به داوطلبانی تعلق می گیرد که از سهمیه های خاص کنکور سراسری نمی توانند استفاده کنند.

از جمله مهم‌ ترین سهمیه های خاص، می توان به سهمیه بهیاران، ایثارگران و جانبازان اشاره کرد.

رشته‌ های پزشکی دانشگاه آزاد

کنکور سراسری به صورت یکپارچه برای ورود به دانشگاه های سراسری و آزاد برگزار می گردد و علاقه مندان به تحصیل در تمامی دانشگاه‌ ها، در یک آزمون شرکت می کنند.

به طور کلی مرحله انتخاب رشته تجربی دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد به صورت مجزا از یکدیگر صورت می گیرد؛ اما از سال گذشته در این فرآیند تغییراتی ایجاد گردید.

به طوری که متقاضیان کنکور سراسری در زیر گروه آزمایشی تجربی در صورت علاقه مندی به انتخاب چهار رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد، باید کد رشته محل های مرتبط با آنها را نیز همزمان با کد رشته محل‌ های دانشگاه آزاد در فرم انتخاب رشته کنکور تجربی سازمان سنجش درج کنند.

در واقع متقاضیان باید میان اولویت های رشته های پزشکی دانشگاه های سراسری و رشته های پزشکی دانشگاه آزاد، چینش صحیحی داشته باشند.

نکات مهمی که برای انتخاب رشته باید بدانید!

انتخاب رشته در دانشگاه سراسری یک شرط بسیار مهم دارد و آن کسب رتبه و تراز قبولی در این دانشگاه است. اگر در زمان اعلام نتایج این دانشگاه، بتوانید رتبه قبولی را دریافت کنید و در کارنامه شما نوشته شده باشد که مجاز هستید، فقط حق انتخاب رشته خواهید داشت.

این قوانین بر انتخاب رشته تجربی و انتخاب رشته تمام گروه های آزمایشی حاکم است. پس از کسب عنوان مجاز برای انتخاب رشته، شما می‌ توانید اقدام به انتخاب رشته در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور کنید.

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته و در مهلت مقرر از سوی سازمان سنجش، این امکان را دارید که در دانشگاه مورد نظر خود و رشته ای که در کارنامه اعلام شده در آن قبول شده‌ اید، ثبت نام به عمل آورید. البته تحصیل بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه‌ ها امکان پذیر است.

برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته تجربی، با مشاوران انتخاب رشته آویژه با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

نکات مهمی که برای انتخاب رشته باید بدانید!

سخن آخر

دریافت مشاوره انتخاب رشته، مخصوصا برای داوطلبین کنکور تجربی، می‌ تواند بسیار سرنوشت ساز باشد. کسب اطلاعات لازم از متخصصین حوزه انتخاب رشته، تاثیر بسزایی در میزان قبولی داوطلبین متقاضی رشته‌ های گروه آزمایشی تجربی دارد.

مراکز مشاوره با هدف راهنمایی داوطلبین در یافتن زمینه تحصیلی متناسب با استعداد و علاقه خود و همچنین کمک به تعادل انتخاب رشته در کنکور که هر سال برگزار می‌ شود، در حال فعالیت هستند. در این راستا مرکز مشاوره آویژه با سابقه درخشان خود، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره‌ ای تحصیلی تخصصی به دانش آموزان و دانشجویان سراسر کشور می‌ باشد. همچنین بهتر است از الان برای برنامه‌ ریزی کنکور تجربی ۱۴۰۲ با این مرکز تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت انواع خدمات مشاوره تحصیلی، با شماره‌ های درج شده در صفحه اصلی سایت آویژه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن، پاسخگوی سوالات شما باشند. از همراهی شما سپاسگزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتانتخاب رشته کنکور تجربی از چه سامانه اینترنتی انجام می‌گیرد؟

از سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org صورت می‌پذیرد.

سوال علامتسهمیه های انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲ شامل چه مواردی می شود؟

اطلاعات مربوط به این سهمیه‌ها در مقاله فوق به اطلاع دوستان گرامی رسانده شد.

مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۱۴۰۲

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته تجربی کنکور سراسری ۱۴۰۲

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1402/3/14

دوشنبه

1402/3/15

سه شنبه

1402/3/16

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید